reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzice wcześniaków

Dołączył(a)
25 Marzec 2013
Postów
2
Witam rodziców wcześniaków:-)
Jestem studentką 5 roku położnictwa. Pisze prace na temat problemów psychospołecznych rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych hospitalizowanych na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka. Bardzo proszę o uzupełnienie ankiety. Jest dość obszerna lecz się szybko ją uzupełnia:-)Bardzo proszę i z góry dziękuję za udzieloną pomoc. Ankieta - Problemy psychospołeczne rodzicow dzieci przedwcześnie urodzonych hospitalizowanych na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodków
 
reklama
Wypelnilam ale kilka pytan moze warto przemyslec? Nie wszystkie pytania byly tak zrozumiale, jakbym to widziala. Szczerze mowiac, wedlug mnie, ankieta jest malo dopracowana i nie do konca chyba przemyslana.
I np. ja rodzilam w Walii i to tez gdzies powinno byc ujete, bo sadze, ze ma to wplyw na ankiete. To tak w duzym skrocie.
 
Zgodzę się z powyższym zdaniem. Zaczęłam wypełniać ankietę, ale nie wszystkie pytanie były dla mnie jasne i spójne.
 
Tak naprawde to nie chce sie wierzyc, ze ankiete robila osoba z ostatniego roku poloznictwa. O powierzchownym potraktowaniu tematu juz nawet nie wspomne.
 
Ja też wypełniłam, Agawhite, zgadzam się, później nie ma się co dziwić, że jest jak jest na oddziałach... :-(
chociaż ja naprawdę nie mam co narzekać, bywały niefajne momenty...
 
Sylwio, potknęłam się już na 2 pytaniu - długość pobytu dziecka ma być podany w dniach, tygodniach, miesiącach?
Przerwałam wypełnianie przy pytaniu: Podczas pobytu Pani/Pana dziecka w Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka najbardziej potrzebowała/ł Pani/Pan wsparcia ze strony:
Nic z niego nie wynika. Co z tego czyjej pomocy potrzebowałam, skoro jej nie otrzymałam?
Dopracuj ankietę a chętnie ją wypełnię.
 
reklama
Do góry