reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Młoda a dzięki, Remik też lubi spać na mamusinej klacie i też cfffaniaczkuje ze spaniem :-D po kąpieli, jedzenie, zawsze było spanie, a tu :szok: świat jeszcze muszę zobaczyć :-D
 
Just no dokładnie:-D.
A teraz śpi i podejrzewam ze gdzies nad ranem sie obudzi:-D

Wiecie co wam powiem ?
pamiętacie jak panikowałam ze nie dam rady ze boje sie porodu , fakt faktem bałam się.
Ale jak mi juz go dali na cyyce to miałam takiego banmana na buzi ze gdyby nie uszy to dookoła głowy :-D a moja mamusia w tym momęcie płakała jak dziecko:-).

dobranoc;*
 
Ostatnia edycja:
PIERWSZA:-D:-D:-D:cool::cool::cool2::cool2::cool2::-p:shocked2::laugh2::rofl2::happy:

Normalnie co sie w Wami dzieje?:-)
kolejny raz z rzędu pierwsza:-D

WSTAWAĆĆ TAKA ŁADNA POGODA A WY SIE OBIJACIE:-D

Made
Sergi
Rurka
Kocurek
Asionek
Wiolka
Oliwka
Pysia
Ewula
Balbinka
Jos
Marcepanek
LiL
Just
!!!!!!!!!!!

MELDOWAĆ SIĘ!!!

jeśli o kimś zaponiałam to przepraszam .
Starość nie radość.:-)






Asionek
trosze się pomęczysz w czasie rodzenia. Ale ten momęt później jak dadzą co dzidzie na klatke . : CUDOOOWYNY;-;-)
 
Ostatnia edycja:
dziendoberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaka tu cisza !!!! Normalnie az nie wierze :)
Co slychac śpiochy!!!!!!!!!!!!!!! Kawe robie preferuje ktos??
 
wow 3 cia :))))

Mloda no pomeczyc to sie penie pomecze :/ no , ale kazda z nas to czeka wczesniej czy pozniej :)

Renna hej :) ja poprosze slaba :)


jakas do du.... jestem
kluje mnie po bokach , nogi ciagna , niewyspana jestem ehhh
maly szaleje non stop tyle dobrego :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry