reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziekuje Wam kobietki za cieple slowa. Nom, jestem dobrej mysli. Tez widze, ze wielu mamusiom udaje sie te 3 miesiace po poronieniu zajsc w ciaze i ze jest wsio ok. Wierze, ze mnie tez sie uda.
oliwka to masz niezlego stwora w domu.
mary u mnie jakos tam mija wieczor. Wyslalam B. po cole, wode i jogurty. Mam nadzieje, ze pech juz nas opusci i zadne chorobsko tez sie nie przyplacze. Brrr...
just na pewno beda intensywne staranka po czerwcowej @, nawet codziennie. A co do blizniakow to bym sie cieszyla nawet :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lazurowe- tule ::(:( wiem doskonale co czujesz bo dzisiaj mija miesiac od straty mojej kruszynki. u nas w prywatnej klinice zabieg lyzeczkowania 1200 zl z badaniem h-p :/ wolałam pojechac na zabieg ze skierowaniem od lekarza do szpitala i miec bo bezplatnie:/

a moja @ wogole bezbolesna - a krwawienie dopiero sie rozkreca:)

ps. za tydz wyjazd w Bieszczady :) ktora dolaczy??


sciaskam was kochane:)
 
Mikusia - udanego wyjazdu! :-)

Rurka - a no dawno jej tu nie było... Mam nadzieję, ze wszystko u niej OK!

Ja będę zmykać, bo strasznie się czuję. Do jutra!
 
mary u mnie wszystko dobrze. Jutro sprzątanie z odgruzowywaniem:-) oj jest co sprzątać przez cały tydzień sobie odpuszczałam. Już niedługo twój przyjazd do Polski plany bez zmian? Od 1 kwietnia będziemy mogły już umówić dla ciebie te wizty;)

papapa
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,chyba udało mi się wgrać kilka zdjęć do albumu,czy ktoś może tam zajrzeć i potwierdzić?
:)

A to ta małpa co zżera kable i buty:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Laski,
jestem już po wizycie, nie było tak żle, trochę nakrzyczał na mnie za cytologię, ale potem pobrał wymaz i za 4 tygodnie mam zadzwonić po wynik. Macica jednorodna, brak mięśniaków, jajniki zbadał "ręcznie" i powiedział że miękkie:confused: nie wiem co to znaczy ale chyba ok.
Wyniki PRL i progesteronu też mu pokazałam, trochę poza normą, ale mówi że nie będzie w tym kierunku nic robić, nie widzi takiej potrzeby,
mam leciutka nadżerkę, ale tylko wspomniał o niej. Za miesiąc da mi zlecenie na inne badania, i powiedział, że jak dalej nie będzie dzidziusia, to wtedy badanie nasienia i badanie drożności jajowodów....to tyle z wizyty:happy: dziękuje za wysłuchanie:blink:

Lazurowe tulę mocno





 
hahahahah oliwka - hahahhahah sikam, co za małpa no ????????? Taka mała niewinna ???

zizi - nareszcie, czekam i czekam.... czyli wynika z tego, ze wszystko okej jak narazie ... ?
 
Ostatnia edycja:
oliwka swietne fotki, pozwolilam sobie obejrzec caly album :) Ale pieski, brrrr... Tego duzego to bym sie bala.
zizi to dobrze, ze wsio ok u Ciebie. &&&&&&&&&& za ten cykl.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry