reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kochane powiedzcie mi iść dzisiaj na test beta???? warto??? chciała bym wiedzieć JUŻ na 100%.... no bo nie umiem sobie odpowiedzieć cholerka czemu temp. podwyższona!!!!!!!! ;(
proszę doradzcie!
 
reklama
ehh ale dziwny poranek nie umiem sie odnalezc radosc i smutek na raz ....
gratki lazurowe:)))))
i bardzo mi przykro mikusia, wiem co czujesz, 2 miesiace temu tez to przechodzilam, glowa do gory bedzie dobrze
mamusia ja jeszcze jestem :)
celina hmm moim zdaniem jesli sie zabezpieczaliscie to nie ma szans, a psychika jak bardzo chcesz potrafi niezle figle platac, hmm chyba ze z tym zabepzpieczeniem nic pewnego, ale to juz ty wiesz jak bylo to wtedy idz na bete
 
Hej kobietki- ile ja się namęczyłam, żeby doczytac to wszystko:-)

Mikusia-tulę , tulę
Lazurowe, Gosiane, Lil - gratulacje oby teraz wszystko bylo tak jak trzeba!
Celina- jeśli masz możliwość to biegnij na betke- na pewno powinna już coś wskazać

Maran- gratulacje- ale duża ta Twoja babeczka:-), w sumie jednego dnia pisała nam że nic się nie dzieje, ale widocznie położna dobrze 'tam nagmerała' i Majeczka postanowiła przyjść na świat

a mi weekend dziwnie minął- sobota- dużo czasu na świeżym powietrzu ze smykiem i 3 potężne skurcze od których usiadłam na podłodze i szybko zaaplikowałam sobie nospę- na szczęście nic dalej się nie działo
a w niedzielę przespałam 2 godzinki w ciągu dnia(gdzie śpię tylko w dzień kiedy jestem chora)- dziwne- ale widocznie mój organizm jest zmęczony i odreagowuje stres ostatniego tygodnia.
i stwierdziłam że pójdę wcześniej na L4- od 1 kwietnia- po prostu ostatnio padam ze zmęczenia

pozdrawiam i ślę fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~```
 
celina idz, nie zaszkodzi.

Mikusia tak strasznie mi przykro :( aż łezki się zbierają, tak mocno trzymałam za Ciebie kciuki przed testem:( łączę się z Tobą w żalu i smutku :( Serce matki nigdy nie zapomni, ale nauczysz się z tym żyć, ja się nauczyłam :((((
 
rureczka kochana a co u ciebie, ta owulka to juz pewna? bo jak tak to staranka niedlugo dobiegna konca i tescik tez powinien wyjsc wczesniej :)
 
Mikusia bardzo mi przykro naprawdę:(( Nie ma nic gorszego niż to, co teraz przeżywasz - ale jeszcze nie odkładaj starań na tak długo - następnym razem na pewno będzie dobrze! Przytulam mocno!!!!!

Jos kochana witaj! Jak się czujesz? Jedź do lekarza, zbadaj się i jakby co zacznij starania szybciej. Trzymam kciuki!!!!!

Lazurowe gratuluję kochana! Życzę Ci samych dobrych rzeczy!!!!! Łapiesz się na październik??

Wiolka, Paulinka dzięki za gratki!

Mamuś kochana - ja wierzę, że Ty niedługo też będziesz miała fasolkę. Ja mam w sobie troszkę radości - ale po pierwsze nie wiem jeszcze jak to się ułoży, a po drugie najlepsza jest radość dzielona z innymi i moim marzeniem jest, abyśmy wszystkie razem zaszły w ciążę. Wiem jak to jest kiedy wszystkim naokoło się udaje, a Ty masz jakieś problemy - choć jestem zła na siebie, że tak panikowałam będąc wśród osób, które już tak długo bezskutecznie się starają...Mamuś nie znikaj i pamiętaj teraz kolej na Ciebie!!!!!!!
 
jutro z rana idę do ginekologa i na betkę... może będę coś wiedziała... a nie takie bycie w próżni... ani tak ani nie... niby test pokazał żadnej ciąży nie ma ale temp. ...
 
gumisia są kochana, są, ale testu wcześniej robić nie będę. Poczekam aż się zacznie @ spóźniać, o ile zacznie :|

Dziewuszki ja zmykam bo się moim przedszkolakom religia kończy... do zobaczenia po 14stej :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczynki ;-***

Nie dam rady nadrobic... moze ktos stresci co sie w weekend dzialo?

U mnie @ brak, test robilam - jedna krecha... Gin przepisal Luteine zabieram sie za lykanie ;-)
Najgorsze, ze moj M zwatpil i chce odlozyc staranka na jakis czas... ech...
 
reklama
lil ja sie chyba zalapie jeszcze na koncowke pazdziernika. Tak wynika z moich obliczen. W piatek do Polski jade, wiec

sobie pojde w nastepny poniedzialek na darmowa wizyte u gina, a potem to juz tutaj prywatnie. Znalazlam nawet 8 km

ode mnie polskiego gina :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry