reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jak sie tak nakrecam i potem przychodzi to jestem obrazona na caly swiat. a jak sie nie nastawie i pryjdzie to tragedii nie bedzie :) lepiej sie nie nastawiac i byc mile zaskoczonym niz sie nastawiac i sie rozczarowac :)


a tez nie wiem co na obiad. dla siebie mam krem z porow i sobie do niego wrzuce grzanke z serem. a na wieczor dla m moze bliny z krewetkami. musze tylko jakas salate kupic i oliwe, bo wczoraj wypilam do dna :)
 
Mama ja dzisiaj na obiad mam kotlety z piersi i frytki wiec szybki misz masz :-D

No mi sie wydaje ze Pok nie dowierza ze moze byc w ciazy z tad jej nastawienie :tak:
 
nie mam zadnych dowodow, ze w ciazy jestem, wiec ani nie wierze ani nie nie wierze :)
 
wow chyba z h nadrabialam :szok: piszecie jak szlone ;-)

nie bede pisac do kazdej z osobna , bo chyba caly dzien by mi to zajelo ;)

witam nowa staraczke !! ja tez wczoraj dopiero dolaczylam... trzymam mocno kciuki za ciebie i trzeba wierzyc , ze tym razem sie uda :) ja czekam na 6 luty i moze bede testowac :eek:

Pok jak dobrze doczytalam mieszkasz w Swiss ?? ja mieszkalam tam 4 lata , cudowne 4 lata , bardzo dobrze wspominam ten czas i troche mi sie teskni :-(

Josephine widze zakupkow ciag dalszy ;-) ja juz chce nastepny tyg. !! sie doczekac nie moge ...

Asia szkoda , ze maz nie poszedl od razu do dr jak mial ten pierwszy atak ... no , ale teraz to juz chyba wie , ze mus sie tym zajac , bo bol jest ogromny :tak:

Pysia i Kocurek trzymam mocno kciuki za pozytywne testy !!!
ja tam wole robic wczesniej , po co mam sobie nadzieje moze zludna robic , lepiej wiedziec wczesniej , przejsc przez dzien smutku , a pozniej zaczynas staranka z nowa nadzieja ;-)
mi poprzedni test przy ciazy wyszla juz na prawie tyg. przed okresem :szok:i to z moczu popoludniowego ... nastepnego dnia robilam jeszcze jeden z rana i tez od razu druga wyrazna kreska , tak wiec wszystko jest mozliwe :tak:

oki lece zalatwiac sprawy ... mam nadzieje , ze nie bede miala 200 stron do nadrobienia :-D
 
ASIONEK- witaj i leć a potem znowu milego nadrabiania :))my jesteśmy lepsze,niz książka :)

POK- rozumiem i tez sie tak wole nastawiać ...nie ma ci &&&&&&& za jutro ,zeby @ nie przyszla i &&&&&&&&&&& za sobote i ranne testowanko :))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry