reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek no to ba - jesteśmy umówione
Ja dalej czuję kłucie i mi wilgotno dosyć...
To wszystko i tak nie zmienia faktu, że i tak dopadniemy się dziś z mężem :-):-):-)
Kocurek, kala... ja już kawę mam i ciacho - zapraszam :-D
lil kochana wygrzewaj się i odpoczywaj... no ale też i wpadaj do nas :)

a ja wcinam wafelki - pycha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pysia może na Ciebie te testy nie działają - a owulka i tak jest? Bo z tego co doczytałam masz bladą kreseczkę? Trzymam kciuki za staranka! Ja niestety przez chorobę nie zdołałam się wczoraj tak starać jak planowałam, a teraz to chyba bym się bała, że mogłaby być fasolka - bo jak się jest chorym to nie jest najlepszy czas...
 
Maju- zdrówka życze :-) I masz pewnie racje, że pewne sprawy mogą poczekać :-) Nasz zegar biologiczny niestety nieubłagalnie tyka.

Pysia- namiętnych chwil życze:-p

Kocurku- powodzenia mimo testu :-)

Ja już powoli mykam do domu :-)
Fajnego weekendu :-)
 
kala moja mama byłaby dumna z managera ale sie nie dałam!! (czytaj - nie nadawałam :-D) ... ja to taki mały filozof co ciągle UFO wypatrywał i chciał niegdyś zostać astrofizykiem.... najlepiej mi wychodzą w życiu rzeczy najmniej praktyczne i najmniej dochodowe hehe....
Za to mój Pan jest odwrotnie proporcjonalny :-) Na szczęście ......

lil kochana dużo zdrówka!!!! trzymaj się!!! mnie też choróbsko co miesiąc dręczy :(((((
 
lil maja nie wiem o co kaman ale ta kreska kontrolna jakaś taka jaśniejsza niż w pozostałe dni... no ale to i tak nic nie zmienia a ta druga po 10minutach się zrównała z tą kontrolną... no ale po 10minutach wynik nieważny także nie pozostaje mi nic innego jak czekać dalej
kala
dzięks :-):-):-)
 
Mama aaaa ta pogoda do d*** :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja już kawę wypiłam, ciacha zjadłam, mega mi słodko i tyle :-D:-D:-D
 
a ja od wczoraj [FONT=&quot]
n015.gif
[/FONT]

a humor mam taki-raz [FONT=&quot]
o050.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a055.gif
[/FONT] a raz [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
 
Kala :))))) Będzie dobrze....

Mama robisz sernik???

Dziewczyny dzięki za życzenie zdrówka bo masakra jakaś. Kocurek odkąd się starasz to co miesiąc chora jesteś???? O co w tym chodzi????

Pysia no ale jednak te kreski Ci się zrównały...10 minut to nie 10 godzin! Działaj!!!!!!!

Mama trzymam za Ciebie kciuki! Oprócz zmiennego humoru masz jakieś objawy??
 
reklama
Kocurku- mimo wykonywanej pracy też mam duszę filozofa :-) Zawsze marzyły mi się kierunki humanistyczne min. psychologia, artystyczne. Praca menagera wcale nie jest taka dochodowa, stanowisko się tylko tak ładnie nazywa ;-) Oczywiście wszystko zależy w jakiej firmie pracujesz, mimo to nie narzekam :-) Mój TZ jest też praktyczny i twardo stąpa po ziemi. Przynajmiej jest równowaga :-)


Teraz już na prawdę zmykam, papa! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry