reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kala aktualnie nie pracuję ale niedlugo się to zmieni :-):-):-)
Hmmm... mam nadzieję, że te dni do @ będą mi upływać dosyć szybko.
No nic. lecę.
 
reklama
kala tak - jestem anglistka :-) jest fajnie i niefajnie - zależy na co patrzeć - najbardziej podoba mi się niezależność i praca z ludźmi, najmniej bylejakie i demotywujące zarobki i inni marudzący nauczyciele ;))) - jestem zdania, że jak się komuś nie podoba to do widzenia i kropka!!! chociaż i mnie się zdarza pomarudzić :zawstydzona/y: bo to niełatwy chleb jest....
pysia no poczekaj na mnie!!!!
 
Kocur ja już po i czekam na wynik :)
spóźnialska :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kocurku- każda praca ma swoje plusy i minusy, a najlepiej jest tam gdzie nas nie ma ;-) Mi też zdarzało się w poprzednich pracach marudzić, łatwo nie było. Podziwiam, ja bym nie miała takiej cierpliwości, ale jak to lubisz to najważniejsze :-) Uczysz w gimnazjum, szkole średniej?
 
KOcur u mnie negatyw. A u Ciebie jak? :) Kreska druga jest ale mało widoczna. Oby się to zmienilo w ciągu najbliższych dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pysia ZERO ale nie spodziewałam się - chyba będzie znowu dopiero 14dc - tyyyyyyyle dni :((((( ale jutro i tak znowu zatestuję :tak: a Ty????
kala gimnazjum i liceum :)))) ale to już 10 lat i myślę, że wystarczy. Zrobię w czerwcu dyplomowanie i szukam na uczelni :))))))) A co Ty porabiasz, zdradzisz...??
 
pysia to jesteśmy umówione na 16.30 ??? :-D może made dołączy??? :)))

ooo tak :))) na kawę czas najwyższy!!
 
Ostatnia edycja:
Kocurku-spory staż pracy masz za sobą :-) Ja pracuje w małej firmie jako menager, takie tam różne sprawy organizacyjne i beznesowe ;-)

Nie dołącze do Was, żeby testować, ale chętnie wypije z Wami kawkę ;-)I ciacho?
 
reklama
Hej kochane - ja od wczoraj chora strasznie i głównie to leżę i marudzę, że odkąd się staram (5 cykli) już 3 razy chora byłam - prawie zawsze w okolicach owulacji albo tuż przed @ - przedtem to może byłam chora 10 lat temu...Postaram się zobaczyć co u Was - jak Wasze testy i inne sprawy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry