reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kala u mnie 8dc i mętny wodnisty śluz... postanowiłam sobie przetestować dziś, pomimo, że pozytywne owu miałam w zeszłym miesiącu dopiero od 14dc - no ale, że u mnie ostatnio @ przychodzi albo 4dni za wczesnie albo 4 dni za pozno to sobie zatestuje - a nóż-widelec, nie ??? :)))) Bo jutro przytulanie !!! :))))) a mało mamy ostatnio okazji ku temu........ :(((
A u Ciebie widzę początek drogi w tym cyklu...? :)

niom pysia robię robię :))))))))
 
reklama
jestem-spalam 1,5 h:sorry2:
teraz kawa i jedziemy po Zuze i herbatniki do sernika bo mam za malo:blink:
KOCUREK- trzymaj cholerka może cos z tego bedzie;-)

PYSIA- wybór Twoj ,ale moze sprobuj najpierw te tabletki...ja latalam tyle czasu po ginach a teraz widzisz ,ze sobie odpuscilam..

KALA- moze masz problemy z endometroum-to znaczy jest cienkie i daltego krotko sie zluszcza dlatego skąpe @....
PALEMKA- jak tam w zoo??????
 
Kocur testuj... a u mnie jak śluzu żadnego nie widzialam tak wczoraj mi się pojawil tylko że biały i kleisty.... no i kłucie z prawej strony aua
Mama no tak chyba zrobię, że spróbuję z tymi tabletkami w razie jakby się nie udalo... chociaż wciąż mam nadzieję :-D:-D:-D:-D
 
pysia- I JA WCIAZ TRZYMAM ZA CIEBIE &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale w razie co to dobrze wiedziec jaki krok dalej zrobić:)
kawa wypita jade po Zuze ,bede pozniej bo potem przez caly week.nie wlece.
 
Mama no właśnie.. ja już lubie z góry mieć założone co zrobię dalej w przypadku jakby się nie udalo :) no ale teraz już wiem ;-);-);-)
Póki co czekam wciąż na II krechy na teście owulacyjnym, a za niedługo testuję :-)
A te kciuki to z wzajemnością &&&&&&&&&&& :*
To leć kochana po Zuzię i musisz tu dzisiaj do nas wpaść skoro Cię w weekend nie będzie - a gdzie to wybywasz? Do rodzinki? :)
 
Kocurku- jasne, korzystaj jak jest okazja:-)I oby coś z tego wykiełkowało:tak:Tak, u mnie początek drogi ;-)
A Ty dziś w pracy?

Mama- na endo są jakieś tabletki? z tego co pamiętam miałaś z tym problem, tak?
A właśnie, bo są różne interpretacje, jaką @ można uznać za skąpą?
Ostatnio na monitoringu endo miałam 6mm w 9dniu. Nie wiem czy za mało, nie znam sie na tym. W nast tyg ide do szpitala na badania hormonów więc się okaże co i jak.

Pysia- myślisz o Castagnusie? Uda się, podejdz tylko do tego ze spokojem :-) Jeśli to możliwe;-)
 
kala tak myślę namiętnie o tych tabletach.... Narazie jestem dosyć spokojna ale jak przyjdzie czekać do @ to chyba będę wariować coś czuję, bo czas pewnie będzie mi się wybitnie dłużyć :dry::dry: No nic... dam radę :-):-):-)
 
kala ja już PO pracy dziś :-) myślałam, że tam zamarznę i zasmarkam się ( u mnie w sali gierkowskie okna!!) - NIE CIERPIĘ zimy i choróbsk!!!!!
pysia a może już idziemy testować - będę miała towarzystwo :-D
mama wracaj szybciutko!!!!!
 
Kocur jestem za. Własnie miałam zamiar taki :)))
Ja też nie cierpię zimy, tych warstw na sobie i w ogóle ... brrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To ja lecę testować :]
 
reklama
Kocurku-nie pamiętam dobrze, ale tak mi się kojarzy, że uczysz jako nauczyciel? Fajnie, ja wciąż w pracy.

pysia- to normalne i chyba każda starająca się jak zbliża się termin @ świruje i dopiero wtedy zaczyna się szukanie różnych objawów :-) Trzymam kciuki! Pysia, a Ty pracujesz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry