reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pszczółeczka witaj :-D

sol a nie myślałaś tego swego Koralika małego gdziesik "sprzedać" teraz :-p cobyś mogła kobitko wypocząć - jak się Ciebie czyta to można popaść w kompleksy, że się człowiek tak nad sobą użala i plackiem leży bo go brzuch boli przy @ hehe :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Kocurku :-)

Hej Sol widzę że jeszcze się trzymasz Kochana, ile jeszcze dni ma upłynąć żebyś spokojnie mogła rodzić?:-)
 
Sol, ja tez nie potrafilam wykurzyc malego ... no i na cc sie skonczylo ;-) No ale podobno sutki mozna szczypac/masowac hehe, albo po schodach wchodzic, no i przedewszystkim ruch no i sexik.

P.S. Powodzenia, u mnie nie podzialalo nic...
 
Dziewczyny, zostawiłam Was na chwilę bo wpadli po mnie towarzysze jutrzejszej zabawy sylwestrowej by zrobić zakupy, a Wy już tyle naskrobałyście??? Niezłe jesteście;-) Teraz uciekam do pracy, a wieczorkiem do znajomych więc pewnie już tu dzisiaj nie wlecę więc tak jakby mnie też jutro nie było - wszystkim staraczkom życzę wystarania w Nowym Roku, a zafasolkowanym szczęśliwej ciąży i rozwiązania :-)
Ja chyba ciągle nie mogę uwierzyć, każde pobolewanie brzuszka odczuwam jako coś niedobrego, dziś np. kłuje mnie jakby jajnik z prawej strony, zaczęłam się stresować,nie wiem czy to normalne, że tak kłuje lekko - chciałabym już być po wizycie u ginki ale to dopiero 12ego będzie... trzymajcie kciuki dziewczyny
papa
 
A ja miałam rozwarcie na 4cm 2 tyg przed terminem i lekarz mnie chciał do szpitala załadować ale się nie dałam i biegałam bezkarnie i wszystko robiłam przez te tydzionki, a potem dzień przed terminem poszłam do lekarza, który mnie zapytał, czy mam już dość - no to ja, niemogąc zleźć z fotela sapnęłam, że owszem mam dość!! I to było o 17.00. Poszłam do domku, weszłam do wanny, posiedziałam z godzinę i już o własnych siłach nie mogłam wyjść bo się zaczęła ostra akcja! :-D Za godzinę byłam w szpitalu z rozwarciem 8cm, myślałam, że urodze w taksówce!!! Kamiś urodził się pięć minut po północy.... dokładnie co do dnia :-)

sol może by tę wannę zastosować..??? ;-)

haniamm ale ładne te kreseczki :) :) :) :)

Gdzie jest lil ?????????????????
 
Ostatnia edycja:
jestem
rozmawialam z 1 kumpelą,potem z siostrą,potem z Bibinką nasza-zeszlo sie ponad 2 godziny:-D:-D:szok:

teraz zjedlismy obiadek i zasiadlam z kawka

PSZCZOLKA -witaj kochana,mam nadzieje ze Nati czuje sie lepiej??????ja mam termin @ na 8-na przyszla sobote jak do poniedzialku @ nie przyjdzie to zatestuje.

JOSEPHINE- dzis sie lenimy ,potem tylko Tom pojdzie z dziecmi na sanki,jutro male zakupy...

SOL- dokladnie tak jak pisze Gwiazdeczka-naturalnie organizm wytwarza oxy przez drażnienie sutków-mi tak powiedzieli przy porodzie z Zuza jak nie chciala wyjsc...

SERGEEVNA- powitac śpiocha !!:tak:
wiecej nie pamietam co napisalyście:sorry2::-)
 
mama : ;-) leniu****cie sobie slodko! a co! swieta wkoncu ;)

sol : kciuki za szybki porod, zeby kregoslup odetchnal :)

serg : dziekuje kochana w imiemiu synka-pingwinka mojego :)
 


witam byłam tu jakiś czas temu mam zespół policystycznych jajników i brałam przez 6 mc clo i... dziewczyny jestem w ciąży kródko i bardzo się boja żeby wszystko było ok na usg jeszcze nic nie widać testy "sikowe" 6x pozytyw macica juz jak w ciązy "zwarta i gotowa" tak powiedzaił gin a beta 220 w wtorek czy to jet ok? ostatnią @ miałam 18.11.2010 ale cykle długie po 32 dni napiszcie coś.
 
reklama
O rany bibik witaj :-) To fantastycznie!!! :-D ale ja się nie wypowiem w kwestii bety, bo się nie znam...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry