reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam staraczki na 2011!
Od tego cyklu zaczelismy "niesmiale" starania o druga dzidzie. Jutro bede testowac.
Juz sobie wkrecam objawy ciazowe. Mam mdlosci, bol brzucha, ciagnie mnie w piersiach pod pachami. Wczoraj zrobilam test (glupota, bo w 23 dniu cyklu i jeszcze go robilam w poludnie) i wyszedl negatywny. Ale wszystko inne wskazuje na ciaze. Jesli nie jestem w ciazy, to moja psychika niezlego mi plata figla. Ostatnio przed okresem nie mialam takich objawow. Jutro mamy rocznice, wiec fajny by prezent byl:)
 
Malami tulę mocno bidulko...
Ale nie martw się 4 cykle to jeszcze nie dużo. Chociaż to normalne że sie boisz. Zobaczysz niedługo będziesz mamą:) A poza tym staranka są taaaaakie przyjemne:)

Czy dziś tu nikt już nie pisze???
 
MALAMI- tule...................
malpa jedna!!!
mam nadzieje,ze kolejny cykl bedzie Wasz!!

Dzięki mama05 , strasznego mam dołka,wiem ze niemalże każda na tym forum ma taki sam problem. Trzymam kciuki za wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&

Malami tulę mocno bidulko...
Ale nie martw się 4 cykle to jeszcze nie dużo. Chociaż to normalne że sie boisz. Zobaczysz niedługo będziesz mamą:) A poza tym staranka są taaaaakie przyjemne:)

Czy dziś tu nikt już nie pisze???

Dzięki monia_55 .Wiem że starania są przyjemne,ale sama rozumiesz mój ból:(
A jak u Ciebie,co tam z twoim brzuszkiem??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malami ja walczę juz ponad 2 lata więc dokąłdnei znam Twój ból:(
Zresztą pamiętam że na początku też się balam i myślałam co będzie jeśli wcale się nie uda... Dziś juz nawet nie mam sily na takie myśli...

Mi brzuch się uspokoił:) Za to jest mi strasznie niedobrze także ledwo juz siedzę w pracy... A jeszcze 3 godziny prawie... Jutro chyba zrobię test...
A i umowiłam się do ginka na usg za 1,5 tygodnia - najwyżej monitoring owulki będzie:)) Bo do neigo na bieżąco się nie da.

Sjonara witam na wątku:) Mam nadzieję ze jutro nam obu wyjdą tluste II:)
 
Malami ja walczę juz ponad 2 lata więc dokąłdnei znam Twój ból:(
Zresztą pamiętam że na początku też się balam i myślałam co będzie jeśli wcale się nie uda... Dziś juz nawet nie mam sily na takie myśli...

Mi brzuch się uspokoił:) Za to jest mi strasznie niedobrze także ledwo juz siedzę w pracy... A jeszcze 3 godziny prawie... Jutro chyba zrobię test...
A i umowiłam się do ginka na usg za 1,5 tygodnia - najwyżej monitoring owulki będzie:)) Bo do neigo na bieżąco się nie da.

No to trzymam kciuki,mam nadzieję że sie udało,a my cóż zaczynamy staranka za pare dni jak ta małłłłpaaaa sie skończy.Może kupie sobie testy owulacyjne w tym miesiącu i postaram sie wybic sobie z głowy te głupie myśli.Dobrze ze jeż za godzinke przytule sie do TŻ, bo ja tez siedze w pracy.
 
Hej dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze kojarzycie. Codziennie Was podczytuję, ale ciężko ostatnio z czasem na odpisywanie, a Wy tu pędzicie z tymi postami w ogromnym tempie :))) Ale jestem z Wami i też jestem staraczką :)


Monia_55 i Sajonara - trzymam kciuki za jutrzejsze testy! Za kogo jeszcze mam trzymać???? Super, że jest coraz więcej zaciążonych - w końcu to BABY BOOM!!!!!! No to dziewczyny do roboty bim bam bom!!! :)))

Malami2010 - mocno trzymam kciuki za następny cykl!!! Postaraj się odstresować! Na pewno wkrótce się uda!
 
MONIA- dzis chyba taki dzień bo ogolnie na forum maly ruch-na innych wątkach tez:)

ja mam dzis 5 d.c. starania przed nami -pewnie w weekend zaczniemy:))
ja wieczorami popijam winko wytrawne na endo;) Taka jest oficjalna wessja:))
 
reklama
Witam kochane!!!
Widze ze jutro testowanka....także kochane zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za II krechy!!!!! Czekam na Wystaranych :)
Dla pozostałych moich kochanych dziewczynek równiez przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry