reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zaciskam kciuki za Marcepanka i jej groszka!

A Was witam staraczki i wystarane tez :-)

Podbrzusze mnie pobolewa, moze owu sie szykuje?
 
reklama
czyli generalnie nie warto brac tego wiesiolka jak mialby byc pomocny przy poczeciu:(
Gdyby byl 100% pewny sposob na dzidziusia
Oglądaciu ,,Ciaza z zaskoczenia''? Dziwnym trafem wszystkie dzieci rodza sie zdrowe
 
NIL - nie ma takiego sposobu, tzn. może jest ale nikt go jeszcze nie opatentował:-D:-D:-DAle mysle, ze zostałby miliarderem:-D:tak::-D
a mi ciągle jakies krosty wyłaża...to na twarzy, to na dekoldie..ehh...:eek:
A co do filmu - nie ogladałam go, ale podejrzewam ze chodzi o kobiety które nie wiedza ze sa w ciazy i rozne dziwactwa robia..pija alkohol, skaczą na bungi itp...to norma, ze jak sie dmucha i chucha to nici i problemy, a jak taka pójdzie na zywioł..buch fasolka i to caaała i bez szwanku...ehh...zycie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny - witam się i ja :-) Jejku - wyszłam na "chwilę" do pracy tylko, a jak wróciłam to miałam od wczoraj do nadrobienia ładnych kilka "stron" na forum. Ja już nawet nie próbuję czytać wcześniejszych 4000 stron postów :szok:!!!! No ale na bieżąco postaram się być :) Ja już jedną część w pracy zaliczyłam - co prawda zdołowało mnie jak zobaczyłam wypisane zastępstwo za kumpelę, której udało się zajść w ciążę ale jakoś dałam radę ;) Czeka mnie dziś jeszcze jedna część etatu do wyrobienia ale ta w fajniejszej pracy więc nie narzekam. W międzyczasie zrobiłam sobie test ciążowy - chociaż nie wiem po co, skoro dostałam wczoraj @. Naczytałam się, że w ciąży na początku można mieć normalny okres to zrobiłam ale chyba tylko dlatego, że w rossmanie były w promocji hihi:-D Teraz "tylko" pranie, obiad i sprzątanko.... pracy dużo ale pozwala się trochę zdystansować do tego całego "staranka". Fajnie odpalić kompa i móc się do Was odezwać - nie jest przynajmniej tak smutno ;) Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Hej wszystkim!

@ właśnie przyszła... :eek::szok: W sumie dobrze, że nie trzeba wywoływać, ale happy nie jestem... :eek:

Marcepanek - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Mam nadzieję, ze wszystko z dzidzią dobrze!
 
wiadomość od MARCEPANKA:
ma skierowanie na patologie ciąży.:( z tego co mowi ginek.to ciąża od samego pczatku z problemami i jako zagrożoną powinnam ja przeleżeć.ten wczorajszy 2-godzinny spacer byl niepotrzebny.z dzidzią OKI. ale lożysko chyba sie odkleja stąd te plamienia mogą być..jestem zalamana....


w kolejnym sms'ie podziekowala nam wszystkim za wsparcie.
 
Hejka, zaglądam na chwilkę i widzę że coś nie dobrego sie dzieje z Marcepankiem. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, oby to jednak nie było nic poważnego z nią ani z dzidzią. Mama Pozdrów Marcepanka ode mnie.
Mary raczej dobrze że @ przyszła, bo to nowa nadzieja :-)

Mama klienci przychodzą i nie zdążyłam wysłać wcześniej wiadomosci. Kurcze, trochę strach o Marcepanka mnie ogarnął, ale jak poleży na obserwacji to moze jej coś powiedzą lepiej :-( Ja też dwa razy wylądowałam w szpitalu, bo miałam straszne bóle z prawej strony, miałam zastój w nerce. Oby jak najszybciej wróciła do domku cała i zdrowa ze zdrową dzidzią pod serduszkiem :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
JOSEPHINE- Marcepanek ma synka Maciusia:tak:
SORBUS,SOL,VARI,NIL,PSZCZOLKA,JAEWA- powitać ;-):-D
JAEWA- tyle opinii na temat sluzu bo kazda inaczej przechodzi,inaczej okresli kolor itd;-)ale.....skoro nic Cie nie piecze,nie swedzi to jest wszystko si i prosze mi tu ~~~~~~~~~~ troche podeslac;-):-p

SOL- a moze paste zmien Malej i bedzie lepiej z tym osadem ,al mam Elmex i jest dobrze..

JOSEPHINE- Wy zaczynacie teraz w grudniu czy na poczatku roku starania????


mamus dzieki za odp! :)
mial byc grudzien, gor styczen, ale na 100% bedzie grudzien, najwyzej bede mila termin na poczatek wrzesnia (ok.9-10 mysle tak niby wypada owulka co miesiac), a jak bedzie pare dni wczesniej porod to najwyzej zachacze o koncowke lata... sierpnia... powinno byc juz mniej cieplo-czego bym bardzo chciala, choc my od soboty mamy ok. 25 stopni, mly bieg w szortach, a jest koncowka wrzesnia!!!!!
takze zaczynamy grudzien, ale najbardziej by mi odpowiadalo zaskoczyc w styczniu-lutym :)

a tak w ogole robilam dzis test "na wszelki wypadek" i jest negatywny
tabletek juz nie biore a w urodziny meza 12-go wrzesnia "zapomnielismy" ze staranie kontorolowane :) a owulka niby w tych okolicach, no ale najwyrazniej bylo juz "po"
teraz bedziemy bardziej uwazc ( np; w moje urodizny za miesiac hahaha) bo naparwde wole nie rodzic w upaly...


a ja jestem nie na biezaco i nie wiedzialam ze cos sie dzieje u marcepanka;.. trzymm kciuki i wierze ze bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry