reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja Cię widzę :tak:;-)


ooo to będzie bardzo trudneeee...
Już próbowałyśmy i nie wyszło jakoś ciężko jest się zgrać w jednym dniu i czasie :-( a szkoda bo Ja chętnie poznałabym was bliżej :tak:

aha bo ja też bym z miłą chęcią poznała was bliżej może kiedyś się uda
 
Agnieszka : Mąż pracuje a ja już pracy szukam 3miesiące :-( już. Tak bardzo nam zależy na dzieciątku ale zwlekamy ze względu na tą moją prace.Kupiliśmy mieszkanko,a to ciągnie w dół tym bardziej jak Mąż sam teraz to utrzymuje.. Jestem zarejestrowana na bezrobociu bez zasiłku ale nawet gdyby to zapewne zawiele by nam nie pomogli.. Tak naprawde to mi ciężko z tym..
 
aha bo ja też bym z miłą chęcią poznała was bliżej może kiedyś się uda
Może kiedyś się uda:)
Agnieszka : Mąż pracuje a ja już pracy szukam 3miesiące :-( już. Tak bardzo nam zależy na dzieciątku ale zwlekamy ze względu na tą moją prace.Kupiliśmy mieszkanko,a to ciągnie w dół tym bardziej jak Mąż sam teraz to utrzymuje.. Jestem zarejestrowana na bezrobociu bez zasiłku ale nawet gdyby to zapewne zawiele by nam nie pomogli.. Tak naprawde to mi ciężko z tym..
Przykro mi...:(
Kupno mieszkania to ogromne koszty ale trzeba mieć nadzieję że znajdziesz pracę i będzie łatwiej:)
Może warto wydrukować kilka swoich cv i poroznosić po sklepach na początek bo przez urząd pracy to pewnie ciężko znaleźć pracę tym bardziej że w większości urzędach trzeba mieć znajomości...
 
juz jednego rozka zjadlam, jeszcze drugi na mnie czeka a potem pojde po jezcze do Ciebie Agusia;-)

Marcepanek widzimy Cie ale dzisiaj tu jakos gorace tematy;-)

Czarna mi sie wydaje to malo realne, wszak jestesmy z roznych stron swiata:tak:

Monia - PW;-)
 
jestem...

PRALINKA- dzieki za PW;-)
MARCEPANEK- jesli po wizycie bedzie wszystko si a Ty czujesz sie psychicznie gotowa to dzialajcie-tu najwazniejsze jest Twoje zdrowie psychiczne;-)takze jakby co-powodzenia!!!
 
Cześć dziewczyny :)
Postanowiłam dołączyć do Waszego forum, bo również chciałabym zostać mamą w 2011 roku.
Tzn chciałabym jak najszybciej, ale muszę się ze wszystkim wstrzymać do października :(
Niby to tylko 3 miesiące, ale wydaje mi się że z Wami będzie mi raźniej ;)

Buziaki :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry