reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama05 to nie tak źle, poza tym masz już 2 dzieciaczków :D Suwak mam już tylko nie wiem jak dodać. Gubie się w tym nowym forum...
 
reklama
a mi sie w tym nowym forum kolorystyka podoba:tak:
a co do badan to ja sie musze wybrac do ginka ale to dopiero jak bede w polsce. musze skontrolowac jak tam wszystko p[o porodzie wyglada;-)
 
FIOLKA-mussz zaznaczyc na niebiesko ten kod dlugi co Ci sie tam wyswietla ,wcisnac Ctrl i C wejsc w edytuj sygnature i tam wkleic to znaczy Ctrl i V-powodzenia.WIOLKA-masz racje,a wrocisz do nas do lec do ginek porob badania i niech zajrzy czy tam wszystko pogojone jak nalezy:tak:pewnie tak ale warto sprawdzic,cytologie zrobic i takie tam:-D
 
FIOLKA-udalo sie,bardzo prosze:))daj znac po wizycie za tydzien i dobrze,ze juz jakies badania robilas i wszystko jest OK.a mozna zapytac jak dlugo sie juz staracie???ja mam juz 2 owszem,ale tak pragne trzeciego jakby to bylo moje pierwsze...1 ciaze poronilam w 9 tyg.z corka zeszlo nam 8 m-cy a z synem 4 m-ce.
 
mama05 no to duzo przeszłaś. No w sumie od grudnia działamy intensywniej (poza tym już ponad rok 0 antykoncepcji), ale tak jakoś bez specjalnych "zabiegów" choć oststni cykl robiłam testy owu. i troche mierzyłam temp. Myślałam że się udało a tu nic niestety.... Jednak to nie jest takie proste jakby se wydawało. Chce też wysłac mojego na jakieś badanie, nigdy nie zaszkodzi
 
FIOLKA-pewnie,ze nie zaszkodzi,ale w sumie staracie sie 4 m-ac wiec nie tak zle;-) a jak rok bez antykonc.to organizm mial czas sie oczyscic.wiesz co wejdz sobie na stronke www.jestemplodna.pl i tam sa takie tabletki ziolowe-poczytaj-one reguluja cykl i sprawiaja,ze sluz plodny u Ciebie bedzie lepszej jakosci-to znaczy plemniki dluzej w nim przezyja i wogole-najlepiej poczytaj,ja juz je zamowilam:tak::tak:i jak tylko odstawie hormony na poczatku czerwca to bede brac.te tabletki to FemiFertil
 
AGNIESZKA-to prysznicuj sie i jak bedziesz miala chwile to zagladaj:)) a jak nie bedziesz miala sily pisac to zycze jutro milego dnia w pracy i zeby choroba jak najszybciej sobie poszla...

Witam się na chwilę i uciekam spać.Chciałam tylko powiedzieć wam wszystkim DOBRANOC!
mama dziękuję:)
..no a Ja walczę z moim żołądkiem:(
 
reklama
Mama 05 nic sie nie martw napewno wszystko bedzie dobrze:-) musi byc dobrze:-) musimy byc twarde i wierzyc w to ze bedzie tylko dobrze:-) pozdrawiam i zycze powodzenia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry