reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia, my tez po slubie zaczynamy staranka ale nie od nocy poslubnej.pewnie bedziemy dead i nie bedzie nocy hehe
mama, aj aj to szkoda bo skoro dzieci sie juz nastawily a tu takie cos aj aj
a ja czekam do jutra i nie moge sie doczekac
PYSIA-wiesz co,slow brak!!!:-(a jak powiedzialam synowi,ze wujek nie przyjedzie to tak zaczalplakac,az....dostal goraczki 38stopni:szok:pierwszy raz tak ma...On rano wstal i poukladal w rzadku autka bo jak wujek przyjedzie to bedzie sie z Nim bawil,a tu masz........MARYLKA-najgorsze jest to,ze ja mam cala rodzine na Pomorzu i zawsze tak czekam jak ktos ma nas odwiedzie a tu taki numer-tymbardziej,ze to ja zadzwonilim do mamy i pytam o ktorej brat wyjezdza i takie tam a Ona mi mowi,ze zmiana planow-wiec Jej wrzasnelam do sluchawki,ze ciezko zadzwonic a gdybybm ja nie zadzwonila to co ....czekalabym wieczorem na Niego a On w domu-normalnie mnie roznosi,takie mam nerwy!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama05 biedny Dominiś ach te dziadki :crazy:

Ewcia to ja już nic nie pytam i trzymam kciuki żeby było ok no i za ten złoty strzał :):):);-)
 
witam w ten pochmurny dzien, u mnie co jakis czas pada deszcz, cala noc padal i nic mi sie nie chce, Błazejek obudzil sie o 6 rano dostal butle i gada w najlepsze i spac nie idzie az dostal czkawki, maz sie ni zajal po nie szedl do pracy a ja moglam jeszcze troche pospac, o 8 zaczal marudzic bo byl juz spiacy i juz ja musialam go usypiac, ale pospal tylko pol godziny , teraz znowu spi
 
MARSAMAR-witamy,kawke pilas czy dopiero nadrabiasz co naskrobalysmy:happy:u nmie caly czas pada snieg i wieje:angry:a w ogole ja mam dzis humor do bani,o co chodzi opisalam wyrzej i ogolnie bez kija nie podchodz!!!!Domi siedzi przed bajka,zaraz Go klade bo nie dosc ,ze tatus nas dzis pobudzil:crazy:i caly czas mi ziewa to jeszcze ta sprawa z moim bratem:crazy:
 
mama kawy ogolnie nie pijam a jesli juz to tylko bardzo slaba z mlekiem , tzn mleko z kawa :) nadrabiam zaleglosc w czytaniu a tych stron troche jest:) czytalam co u Ciebie i nie dziwie sie ze jestes zla:wściekła/y:
 
marsamar-najgorzej jak czekasz tyle dni,nastawiasz sie a no koncu nikt nawet nie raczy zadzwonic,ze zmiana planu-zawiedziona jestem a co dopiero dzieci:-( to Ty pijesz tak kawe jak moj maz:tak::-D
 
ja musze was opuścić bo towar przyszedł więc mam nadzieje że zrozumiecie, napewno się dziś odezwe tylko ciężko mi powiedziec o której buziole
 
kochana my o Tobie nie zapomnimy nie bój żaby a będziemy bardzo szczęśliwe jak znajdziesz chwilke żeby nas os odwiedzić :) dasz rade zdolna bestia z ciebie, tzn piękna z piękna i bestia
biggrin.gif
hehe dzięki Marylka ;) :D

mama05 - współczuje takiego początku dnia :/ ja bym chyba zabiła za takie coś hehe :p

A ja dziś nie w humorze :/ pogoda się popsuła - ciągle pada...
I ogólnie jakaś taka jestem rozbita :/
 
reklama
mama05, to ta Twoja mama dała czadu. Nie ma co :szok: Wcale się Tobie nie dziwię, że jesteś taka wściekła. Tulę :tak: Pewnie gdybyś Ty nie zadzwoniła to byś czekała i czekała, a tu w końcu by się okazało, że taka późna godzina to chyba jednak nie przyjedzie
Szkoda Dominisia małego, bo tu się pewnie cieszył jak nie wiem, że wujek przyjedzie, a tu taki numer. Nie dziwne, że rozpaczał.
Aj, lepiej żeby się już Tobie nic złego nie przydarzyło dziś
U mnie na szczęście pogoda OK, świeci słońce i gitara ale ja jakaś nie "teges śmeges" :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry