reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam Cie POLA1981-mysle,ze jesli podejmiecie decyzje o staraniach to bedzie dobrze-roznica wieku bedzie niespelna 3 lata,wiec po urodzeniu drugiego maluszka synka mozesz dac do przedszkola i bedziesz miala do poludnia tylko czas dla maluszka. jak widzisz na moich suwaczkach ja mam 2 dzieci o roznicy 2 lat a od czerwca zaczynamy "prace" nad trzecim skarbem:tak:

mama05 no ty z 3 razy zrobisz przemeblowanie i żaden orbitrek juz nie potrzebny siłownia też się chowa :):)
kochana bo ja przed @ jestem i mnie roznosi a do tego to slonko:-Di tak szukam co by to zmienic:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mój Szymon idzie we wrześniu do żłobka, a ja pracuję odkąd mały skończył pół roku. Właśnie dlatego mam tyle wątpliwości, bo nie wiem, czy podołam dwójce maluchów i pracy, bo nie wyobrażam sobie zrezygnować z pracy zawodowej.

Właśnie w Twoich suwaczkach widzę, że masz dwójkę małych dzieci i tym bardziej podziwiam chęć na trzecie maleństwo :tak::tak:
W takich momentach mam wyrzuty sumienia, że czasem z mężem myślimy, żeby poprzestać na jednym dziecku. Przecież inni dają sobie jakoś radę.



Mama05, jak sobie poradziłaś z usypianiem, karmieniem i przede wszystkim z zazdrością córci o młodszego brata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
POLA- jesli uda mi sie zajsc i urodze to Zuzia bedzie miala 6 lat,wiec zerowka Dominik 4 lata wiec przedszkole a ja do 15-16 z maluszkiem,potem odbiore starsze a po 17 jest maz,poza tym kazdy weekend ma wolny,wiec damy rade a maz bardzo duzo pomaga,wiec sie nie boje-a napisze Ci ze my od poczatku jestesmy zdani na siebie-nie mam pomocy bo moja rodzina no Pomorzu a my pod Poananiem mieszkamy a tesciowa o 2 kulach chodzi wiec nijak nie pomoze a tesc nie zyje.takze dobra organizacja i trzymanie sie planu to prawie sukces.ja bardziej sie boje czy uda nam sie zajsc bo 1 jajnik juz "spi" a w 2 jest malo pecherzykow:-( a ja w lipcu skoncze 31 lat. Ty wnioskuje 29?????
 
Mama05, mam nadzieje ze juz ten snieg zniknie i ze wiosna bedzie tuz tuz
maryla, kup sobie ten sprzecik tym bardziej, ze masz checi do cwiczen, mama sie nie przejmuj
bibinka, br ach ci specjalisci, placi sie tyle kasy na skladki a tu... szkoda gadac....
a ja znow u siostry
 
Dokładnie :tak::tak:.
Bardzo chciałabym urodzić drugie dziecko przed 30tką, zwłaszcza, że mój mąż skończył w tym roku 40tkę.
Poza tym nie chciałabym, żeby między dziećmi była zbyt duża róznica wieku.


ja bardziej sie boje czy uda nam sie zajsc bo 1 jajnik juz "spi" a w 2 jest malo pecherzykow:-( a ja w lipcu skoncze 31 lat. Ty wnioskuje 29?????

Co do starania nie jestem aż tak przygotowana, jak Ty. Robiłaś jakies badania, że wiesz takie rzeczy?

Właśnie się przestraszyłam, że nie będzie tak łatwo, jak mi się wydawało...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama05, jak sobie poradziłaś z usypianiem, karmieniem i przede wszystkim z zazdrością córci o młodszego brata
POLA-ja nauczylam moje dzieci od poczatku zasypiac samemu,jak urodzilam syna to Zuza miala jeszcze 1drzemke 3-godz.wiec tak wszystko poukladalam,zeby spali w tym samym czasie. a jesli chodzi o zazdrosc to u nas tego nie bylo-po powrocie ze szpitala z Dominikiem dostala prezent od braciszka-duzy,rozowy wozek do lalek i ukochala Go w podziekowaniu:tak:poza tym podawala pampersy ,husteczki jak Go przebieralam,pomagala pchac wozek-ciagle Jej mowila ,ze jest starsza siostra i tyyyyle juz umie a brat taki malutki i ze bez Niej nie dalabym rady:-Dczula sie potrzebna i nie myslala,ze brat ej cos zabral.jak syn spal poswiecalam Jej sporo czasu,zeby nie odczula mojego zmeczenia-mialam latwiej bo rodzilam latem,wiec duzo czasu spedzalismy na ogrodzie a tam nie brak zajecia;-)nie martw sie na zapas-jeszcze synek Cie pozytywnie zaskoczy:tak::rofl2:
 
Co do starania nie jestem aż tak przygotowana, jak Ty. Robiłaś jakies badania, że wiesz takie rzeczy?

Właśnie się przestraszyłam, że nie będzie tak łatwo, jak mi się wydawało...
moj maz w kwietniu skonczy 38lat:tak:a ja byla 2 razy ostatnio u ginek.zrobilam cytologie-grupa 1 i robil mi usg stad to wiem a teraz 9 marca ide bo chce sprawdzic czy mam owulacje bo jesli nie to bede brala hormony,potem odstawie i zaczynamy dzialania:laugh2:

Mama05 widzę, że grunt to dobra organizacja :tak::tak::tak:
masz racje!!!!!!!!!!!:-Dprzeciez j juz mam 2 dzieci a znajduje czas na pisanie na BB:tak:Zuza w przedszkolu a Domis spi-zasnal ok13 wstanie o 16-obiad zrobiony,dom posprzatany,pranie sie suszy i jeszcze przemeblowalam dzis sypialnie:laugh2::rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój Szymon idzie we wrześniu do żłobka, a ja pracuję odkąd mały skończył pół roku. Właśnie dlatego mam tyle wątpliwości, bo nie wiem, czy podołam dwójce maluchów i pracy, bo nie wyobrażam sobie zrezygnować z pracy zawodowej.

Właśnie w Twoich suwaczkach widzę, że masz dwójkę małych dzieci i tym bardziej podziwiam chęć na trzecie maleństwo :tak::tak:
W takich momentach mam wyrzuty sumienia, że czasem z mężem myślimy, żeby poprzestać na jednym dziecku. Przecież inni dają sobie jakoś radę.

witam nowa mame, chociaz ja sama dopiero co dolaczylam, uwazam , ze nie powinnas sie martwic tym, ze nie poradzisz sobie z dwojka malych dzieci, jak urodzilabys w 2011 to starsze dziecko w wieku 3lat juz same troche umie sie soba zajac, pobawicpojdzie do przedszkola a Ty spedzisz czas z dzidziuiem. My planujemy tez tak, zeby urodzilo sie w polowie 2011r, ale u nas to bedzie niecale 2 lata roznicy, ale mam nadzieje ze sobie poradze


 
reklama
pola_1981: witam nową staraczke :) na pewno sobie poradzisz z drugim dzieckiem, wiadomo jak trzeba to człowiek sobie zawsze poradzi a już na pewno kobieta, widzisz mama05 daje sobie znakomicie rade - moge nawet powiedziec że jest dla nas wzorem :) ona zawsze taka zorganizowana :) ja tez ostatnio nad tym pracuje :):)
ja zaczynam starania pod koniec listopada tego roku o pierwszą dzidzie :) i też mam nadzieje że pozwoli mi długo pracować i raczej szybko będe musiała wrócić do pracy bo mam własny sklep i będzie trzeba go przypilnować :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry