reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
josephine my dlugo zastanawialismy sie na wyborem imienia dla synka, az pewnego dnia uslyszalam w telewizji imie Błazej i spodobalo mi sie, mojemu mezowi tez, bo do tej pory to mielsimy kazdy inne pomysly, a z w koncu bylismy zgodni co do imienia Błazej, a poza tym nie jest tych imion tak strasznie wiele wsrod rowiesnikow synka:-)

 
reklama
Witam i ja ;)

Dziś wyjątkowo na urlopie bo zaraz lecę do mieszkanka - dziś montują meble do kuchni!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Jutro podłoga ...
Coraz blizej jesteśmy ... czuję to każdego dnia ....

Poza tym u Nas dobrze ... chodzę do pracy, oprócz zgagi i mega zmęczenia nic mi nie dolega ....
A juz za tydzień na wakacje! Chyba pierwszy raz prześpię pół wyjazdu :-)

A co tam u Was?
Moze dziś dam radę Was podczytać ...

Gratuluję i zazdroszczę tego meblowania tez bym chętnie remoncik zrobiła, a najlepiej to bym nowy domek budowała :) no wiem daj Maryli palec a ugryzie całą ręke :);)

Witaj mama05 oczywiście kawka już zrobiona - nawet pół wypite :):)

wiecie co powiedziałam wczoraj do mężulka kup mi orbitreka (maszynka do ćwiczeń) a ona a ile kosztuje no i na allegor taka jak chcem to 300:szok:zł - i to jest tanio ale powiedział że jak dostanie wypłate to moge sobie zamówić :):)

dziś pochwaliłam sie mamie ze Kamil mi kupi orbitreka- a ta odrazu szkoda kasy :wściekła/y::wściekła/y::angry::wściekła/y: wkurza mnie to no wiem że wisze jej (no na sklep porzyczałam) ale i tak na sylwka nigdzie nie byliśmy i wogule nie pamiętam kiedy ani gdzie ostatnio bylismy i nie kupujemy ciuchów i pierduł żeby szybko oddać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wściekłam sie troche tak z rana samego :-( ale ja sie boje że inaczej nie schudne, bo brzuszki to nie dla mnie a na tej maszynie już ćwiczyłam i nie trzeba chodzic na siłownie ani nigdzie
 
witam sie poniedzialkowo:tak:u nas pogoda taka sobie,ale cisnienie OK bo dobrze sie czuje a wczoraj calu dzien bolala mnie glowa i nie pomogly leki ani kawy:no:a dzis juz dobrze. KPI- GRATULUJE KUCHNI-pewnie bedzie piekna i czekam na fotki na zamknietym:tak::-Dno i niedlugo pakujecie walizki na wakacje. MARYLKA-kawka juz zrobiona???????:laugh2: MADA23-gdzie Ty sie podziewasz kobietko:sorry::happy:czekamy na wiesci co u Ciebie. JOSEPHINE-jak tam po wizycie tesciowej,kupila cos Malemu czy mialas racje,ze z puste reka przyjdzie:szok: ZAPMARTA i BIBINKA- jak Wasze skarby kochane no i jak Wy-wyspane czy nadal do tylu chodzicie:-(mam nadzieje,ze jest znacznie lepiej-tego zycze:tak:

czesc dziewczyny :) witam sie i ja
co u was ? jakie plany na dzis. u nas znow nie dziala winda... moze przyjada naprawic przed 12... mam andzieje, bo pogoda ma byc super i mam w planach dluuuugi spacerek. juz treraz jest 7 stopni, a ma dojsc do 13 dzis !!!!

ja odpoczywam, fred pojechal na 3 dni do skandynawii, wiec sami jestesmy :(
dziadkowie ( tesciowe hehe) odjechali wczoraj
co do tesciowej : MAMA : zdziwisz sie bo i mi opadla kopara! nie przyjecala z pustymi rekoma. skoro prezent na chrzest dala juz w grudniu ( bo data wstepna byla 21.12), to bylam pewna, ze teraz NIC. a tu szok :
komplet : ogrodniczki dzinsowe i koszulka na dlugi rekaw + drewniane literki kolorowe na dzrwi z imieniem synka. I to nie skrotowo LEO, tylko cale LEOPOLD ahahahahahahhaa :) ( wredna jestem). a nam przywiozla podreczny mikser do zupek... az mi oczy z orbit wyszly, chcialam sie zapytac czy to boze narodzenie 2010 juz ???? :) oprocz ladnego prezentu na gwiazdke ( ktory neistety byl za 1 okazja prezentem malego na roczek...) jeszcze nie dala ma "AZ TYLE" rzeczy naraz .... ale jestem spokojna: nastepny prezent po takim szale: na gwiazdke lub urodziny ( lub znow obie okazje za jednym razem hehehehe)/

w kazdym razie jak zawsze byla bardzo mila i UCZYNNA: poprawla mi prasowala wszystko!!! 4 dni gotowala, cerowala... malym sie non stop zajmowala. ale tekstow swoich niestety nie mogla zachowac dla siebie, to silniejsze od niej...
jedyne czego nie skomentowala to moj pierwcionek, ale niedyskretnie mu sie przygladala po kazdym posilku. Sprztaajac natknela sie na opakowanie Mauboussin wiec chyba juz w sumie nie musiala zadawac pytan, obiad jej w gardle stawal. A co do reszty to bez zmian: zobaczyla nowe body i kilka pizamek dla malego i mowi " ile teeeego... juz go na wiosne ubralas???? " a ja : " tak bedzie w body i pizamach po dworzu wiosna chodzil' i jebs druga reklamowka na kanape z t-shirtami kompletami i shortami :) nie nadazala sie po brodzie drabac i nerwowo mlaskac
to jest dla mnie szok jak ja boli ze ktos wydaje nawet jesli NIE JEJ pienadze
a teraz na koniec najlepsza anegdota:
przed chrzetem chcialam dac w piatek plaszcz do czyszczenia... cena fakt ze solidna no ale te 2 razy w roku toc do cholery trzeba wyczyscic i odswiezyc ! stwierdzila ze to glupi wydatek i ze sama mi lepiej go wyczysci z wlosow welnianego szala niz firma uslugowa!poleciala do carrefoura po szczotke i siedziala i mi godzine ponad plaszcz oskubywala.... mowie wam dziewczyny ubaw

a ja tu gadu gadu a tu w brzucu juz stres. maly jeszcze spi... zawsze jak mi sie tak dlugo bujnie, to sie boje czy nie goraczka itp i juz najchetniej bym do niego wlazla i go obudzila... ide sprawdzic.... :)
 
josephine: no teściowa faktycznie zaszalał :) moze chora albo coś :):) albo też działa na jakimś forum i ktos mądry poradził jej żeby była milsza :):):)
moja teściowa wczoraj dzwoni (jak co tydzień ) i mówi tak dobra to ja po mału kończe bo pewnie masz mnie już dość a ja mówie że aż tak źle nie jest a ona no bo ja dzwonie tylko raz na tydzień a jakbym była bliżej albo cześciej bym dzwoniła to byś pewno numer telefonu zmieniła :) a ja mówie nie no chyba nie :) i sie śmiała że sobie furtke zostawiłam bo powiedziałam chyba :):) a na koniec stwierdziła że jej sie coś od życia należy i kończy bo chyba pójdzie na maniciure i pediciure - kurcze nie mam pojęcia jak to się pisze :)
 
JOSEPHINE-najwazniejsze ,ze synek dostal cos od babci a wizyta juz skonczona i znow zycie wroci do normy-a swoja droga miala cierpliwosc do skubania tego plaszcza:tak::-Dtez chcialabym kupic takie drewniane liteki dzieciom ale nie wiem gdzie to mozna dostac:no: MARYLA- mama sie wkurzyla,ale Ty juz sprzet zamowilas i co tam,bedziesz miala-a co to za wynalazek-fajne jakies,napisz cos blizej bo moj brzuch to zaraz opona a nie opanka:-(
 
mama u ans literki sa w prawie wszystkich sklpeach dzieciecych... ale u nas w Pl nie wiem, nie poradze...
marylka: super ze sprzecikiem!!! no to tylko do dziela z cwiczeniami i zadnej tam juz pizzy itp :)
a swoja droga podziwiam z amotywacje.... ja juz nie cwicze.... lo jezu wole nie myslec od ilu lat ;)
 
witam się z rana , ja dziś robię zraziki , właśnie je wstawiłam do piekarnika i mam chwilkę na bb .
nadal zmagam się z paskudnym bulem jajnika , szok .
 
MAMA99-a moze gdzies Cie przewialo,ostatnio troche wietrzne dni byly i moze od tego.:sorry:a ja nie wiem co na obiad-chyba rosol zrobie-kure mam w zamrazalce ,mam wloszczyzne bo u nas wieje i nie chce mi sie jechac do marketu po mieso czy rybe-choc rybke bym wciagnela,ale chyba wstawie rosolek...no i mama99-przegryzam sliwki suszone:tak:
 
śliweczki są super , dobrze robisz ,
ja zawsze mam mięso w zapasie ,moja tesciówka dba aby było ,kochana kobitka , a co do jajnika myślę że dziś jest 11 dzień jak skończyłmi się @ , i może coś sie dzieje . wogóle dziwnie się czuję jakoś jak nie ja ,
 
reklama
śliweczki są super , dobrze robisz ,
ja zawsze mam mięso w zapasie ,moja tesciówka dba aby było ,kochana kobitka , a co do jajnika myślę że dziś jest 11 dzień jak skończyłmi się @ , i może coś sie dzieje . wogóle dziwnie się czuję jakoś jak nie ja ,
no to moze na owulacje-choc bol owulacyjny to przewaznie twa pol dnia lub dzien a Ciebie boli juz od wczoraj-choc w sumie kazda z nas jest inna i moze Ty masz MEGA owulacje i stad te bole-a czujesz z 1 strony czy z 2????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry