reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LOVELY- o juz kroki podjete:tak:piekna sala i dobra orkiestra to najwazniejsze,wiec trzeba wczesnie rezerwowac,wtedy mozesz wybierac termin a nie dostosowac sie do tego co zostalo:sorry:potem trzebaby umowic fotografa a reszte to blizej terminu. napisz nam jak juz bedziesz po oblukaniu:-D

mama05 no ja też już te badania robiłam i wyszły mi w sumie dobrze. Wyszło mi tylko ze cytomegawirusa kiedys przechodzilam bo pierwszy czlon mialam wysoki ale pozatym wszystko ok:)
teraz czekam na 21 dzien cyklu i musze zrobic reszte badanek noi wszytko bede juz wiedziec :)
ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze sie uklada:) a jak tam staranko o kolejne dzidzi macie juz miesiac wybrany ? bo moze gdzies wczesniej pisalas ale nie bylam w stanie tylu stronek nadrobic :( niestety:( goraco pozdrawiam
kakik28 no dziekuje bardzo tez mam taka nadzieje ze nie dlugo wszystko sie ulozy :) a jak u ciebie??? pozdrawiam:)
MADA23- tak oczywiscie,mamy miesiac staran wybrany:tak::tak:i juz nogami przebieram,dobrze ze luty krotki zawsze to szybciej zleci-zaczynamy w czerwcu:-D:laugh2:

MADA23-ciezse sie bardzo,ze wyniki OK:tak:ja mam we wtorek wizyte u ginek.i zobaczymy co z tym moim torbielem:angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc dziewczyny :) witam nowa starazke :)
no to niezle mama zakupy : bylon bieganie i nerwy ? bo nie ma to jak cezntrum handlowe albo ikeai itp w sobote ;))))
my bylismy w centrum po wozek nowy malemu, no i sie wkulam bo 2 modele ktore obczailismy w web na miejscu okazly sie zle... niedosyvc ze nie ma torby lub koszyka, to jeszcze nie ma raczki takiej z emozna zawiesic zakupy... a takie niby fajne design byly... to bylky 2 modele quinny a najlepsze ze jeden z nich w ogole sie nie opuszcczal do pozycji lezacej... ale mialam wk***a bo na necie oczywiscie o tym ani mru mru
no wiec jutro jeszze ebdziemy szukac ale juz li sie tak nie chce, fred pojevchal teraz do pracy

a ja teraz ....
WPATRUJE SIE W MOJ NOWY PIERSCIONEK :)
jednak zdecydowalam sie na pierscionek, a nie na torebke. A wczoraj zmienilam zdanie i nie ten upatrzony wczesniej, tylko zupelnie inny. i na dodatek 50% tanszy :) hehehe
wiec bardzo jestem happy i maz tez hehe! myslalam ze jeszcze przemyce torebke vuittona skorto byl o polowe tanszy, ale jednak nie, wiec chyba poslucham waszej rady i kiedys wybiore sie po nia sama cichaczem ;)
albo sie przymopne 7 marca ;)))) amz akurat ma 5mn do sklepu spacerkiem :DDDDDDD

no to mama czekamy obie na wtorek: ty dowiesz sie o torbielu a ja o tym czy zatwierdza wyjazd freda do londynu :) i bede wiedziala czy sie powoli pakowac ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JOSEPHINE- nie bylo tak zle bo pojechalismy rano po 10.to jeszcze dalo sie chodzic bez stukania sie wozkami sklepowymi,wiekszosc robi wypraey po obiedzie-wiesz taki spacerek do Centrum:sorry: a teraz maz odsnieza pol podworka tyle mamy sniegu,ze jak bedzie odwilz to chyba mnas zaleje:crazy: a jesli chodzi o wozek polecam Ci Maclaren TRIP-ma to wszystko o co Ci chodzi-jestem z niego mega zadowolona-lekki, b.malo miejsca zajmuje,ma budke i kosz na zakupy i masz opuszczane do spania,wszystko sciagasz i mozna prac i ma wszyte elementy odblaskowe wiec widac Cie na chodniku jak juz robi sie ciemno a idziesz z maluszkiem:tak:naprawde polecam-popatrz na necie-ja mam bordowy,w Polsce placilismy za niego 550zl super,ze masz pierscionek!!!!!!!!!!
 
mama05 no to tak jak my :) my tez mam taki zamiar czerwiec lipiec wiec pewnie razem z brzuszkami będziemy chodziły :)
 
Słuchajcie czy to nie dosyć dziwne zeby brzuch tak bolal? Jakies 3 godziny temu zaczał znowu mnie ostro bolec raz jeden raz drugi jajnik takie uczucie ciągniecia...az zasnelam na 3 godzinki wslasnie temperaturka 37,2..gdzie rano mialam 36,8. W dodatku poczułam takie dziwne uczucie mokrosci juz myslalam ze to @ a tu poprostu duzo bialej wydzieliny, miałyscie takie objawy??
 
nie chce krakać ale żebyś nie poroniła , uważaj bo tak organizm się zachowuje znam to z własnego doświadczenia w 2008 roku miałam poronienie bo to była ciąża pozamaciczna .koszmar , ale każdy organizm inaczej reaguje ,
 
lovlely Ahhhhh rozmarzyłam się, bo 5 mięsięcy temu i 2 dni był nasz ślub:) A jak Wam idą przygotowania? A wynajmujecie sama salę, czy z obsługa i jedzeniem itd?? To tez jest ważne. No i zawsze można w necie poczytać o opiniach na temat sali.

magda23 U nas wszystko w porządku. Kończy mi się @ i pójdę jakoś w tygodniu do gina. Zrobię sobie badanie i cytologię i powiem, że planujemy dzidzi hihi już sie nie moge doczekać:p

julia21 Julia obseruj co sie dzieje i w razie czego zadzwon do gina. Niestety nie moge nic wiecej doradzic.

Kochane lece, bo dzis Małyszek walczy o medal:p:p
 
Jejku przerazilo mnie to...nie wiem nigdy nie bylam w ciazy nie wiem jak reaguje moj organizm bol oczywiscie da sie zniesc bez brania jakich kolwiek tabletek ale wiadomo jest uciazliwy jak przed okresem tyle ze trwa juz tydzien...
 
Moze faktycznie jestes w ciązy i tak fasolka daje znac o sobie. Wiesz nastepują zmiany w organizamie. A jak poszlas spac, to sennosc tez jest objawem ciazy.

Jak czytam na forach innych to pisza ze to moze torbiel. Jak Cie bedzie bardzo bolec to idz do szpitala.
Czasem torbiele sie same wchlaniaja.

Jeszcze wyczytalam cos takiego:

W pierwszym trymestrze ciąży, rosnący zarodek odżywiany jest przez pęcherzyk żółtkowy, który później przekształci się w łóżysko. Do tego czasu pęcherzyk kontrolowany jest przez ciałko żółte, które znajduje sie na jajniku z korego uwolniła się zapłodniona później, komórka jajowa. Dlatego niektóre kobiety w pierwszych tygodniach ciąży mogą odczuwać ból. Nie ma to jednak żadnego wpływu na dziecko.
 
reklama
czesc wieczorkiem-Zuzia juz spi,a Domis konczy ogladac bajke i do kapanie i tez spac. JULIA21- kobietko jesli boli Cie to mozesz smialo wziac no-spe dziala rozkurczowo a lekarze zapisuja ja na kazdym etapie ciazy-jest bezpieczna-ja tez bralam. ja pamietam,ze tez mialam mialam bole we wczesnej ciazy i wtedy duzo lezalam.musisz poczekac ze spokojem do wtorku,zobaczysz jaki wynik-jesli ciaza to gin.sie Toba i malenstwam zajmie-moze przepiszu Duphaston-to lek na podtrzymanie,ale nie chce sie madrzyc.w kazdum razie poki nie wiesz na 100% to radze oszczedzaj sie i we wtorek sie okaze:tak:trzymaj sie dzielnie-widzisz jak dobrze byc na forum;-):-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry