reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wiolka własnie ze nie ;/ . Rafik jak narazie odpoczywa . Zawsze co w szkole jestem to szaleje ;-)
No tez sie zmartwiłam :-( o Marcepanka.
Ale bedzie siii ;-) musi być !!;-)
 
Będzie będzie dziś dla Korneliuska musi być wyjątek

Mój bożek kochany nie może mnie nie wysłuchać :-(

Dziewczyny to kiedy umawiamy się na GRILA przez Skype??????????
 
mloda no to czekamy spokojnie. ja urodzilam rowno w 40 tyg. termin na 15.09 urodzilam15.09:-)
ale tak naprawde dziwie ci sie ze chodzisz jeszcze do szkoly... ze mna tydzien przed porodem chodzil moj aniol stroz - tesciowa ani na chwile mnie nie zostawalam sama.
marcepanku oby nasze & pomogly i wszystko bylo dobrze.
 
Wiolka ale wiesz postanowiłam sobie ze pozałatwiam szkołe do konca wszystkie przedmioty.
Zeby później sie nie martwić.. :-) .

Moze Rafik też postanowi wyjść na swiat w dzien terminu ;-) jak narazie to
Rafik odpoczywa ;-)
 
Takiemu to dobrze ciepło przytulnie pospać można jeść dadzą Rafik ma bardzo dobrze u takiej mamy a jeszcze już jaki wykształcony jak z mamą na zajęcia chodzi :-D

Wychodzę do Tesco bede pużniej
 
Kornelinka jak byłam w skzole to chasał skakał fikał ;-):-)
teraz odpoczywa no i znowu na pewno na wieczór sie mamusi przypomni :-)
On ma tam jak w raju :-D

Dziewczyny wyłazić zza Krzaków !!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się piszę na polewę czekoladową jak robisz z polewą:)
No i ja wolę ciasta na surowo jeść,zanim wlezą do piekarnika:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry