reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama ja jeszcze nie miałam czasu się załamać.Dopiero późnym wieczorem i jutro będę się smutać.Wróciłam chwilę temu do domu,spojrzałam na test..dalej bladzioch tam jest no ale Beta nie kłamie...
Szlag by to!!!
Dziwnie brzuch mnie pobolewa...
 
Hej Hej :-)

Mama, dobrze, że do nas wróciłaś :tak: cieszę się i nadal trzymam kciuk&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&i i wysyłam fluidki :tak:

A teraz czas się pochwalić dokonaniami :D

super :) powoli nabiera ksztaltu , dojda mebelki i bedzie slicznie :)
a masz juz wybrane lozeczko dla brzdaca ??

Zobacz załącznik 347555 to nasz tygrys:))
prywatny,domowy:)

nie no padlam !!! jaka masz sliczna podloge !!
i jaka czysta :szok:
tygrys sliczny :)))
 
Karola nie mogę się doczekać :-D kurcze gratów jeszcze nie po pakowałam, bo nie mam sił wszystkiego zrobić, jak wracamy do domu, to jesteśmy umęczeni, więc tak jak teraz ja trochę leżę i jestem wreszcie na BB, a tata, leży na swoim gościnnym łożu i czyta książkę :-)
Ja tak za bardzo nie mogę się nadwyrężać, ale Kosmonauta szybko mnie na ziemię sprowadza, bo kręci się jak szalony czasami :szok::sorry2:

Asionku, łóżeczko dostanę od koleżanki :tak: więc jest tradycyjne, takie drewniane ze szczebelkami, ale jeśli nie muszę kupować, to mogę te zaoszczędzone pieniążki wydać w innym miejscu :-)
 
Ninka ma zielone rajstopki ale u opiekunki biegała na boso i ma czarneeee stopy.Patrzy na nie,patrzy i mówi ''mama,black!''
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry