reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
wisienka zazdroszcze ci juz tych zakupow dzidziusiowych :-) Ja juz sie nie moge doczekac urzadzania pokoju dla dzidzi :cool2:
 
Cześć Kochane :-)

Ja na moment tylko, bo zaraz na nockę zmykam i trzeba iść jakieś kanapki zrobić ;-) U mnie dalej bez zmian, @ jak nie było tak nie ma dalej ;-)
Teraz będę tempkę mierzyła dopiero wieczorkiem jak wstanę przed pracą, więc będzie zapewne trochę niższa od tej porannej, tak samo było tydzień temu. Teraz też zmierzyłam dla porównania i jest 36,98 ;-)

Jeszcze raz Kochane BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za trzymanie kciuków i proszę o więcej nieśmiało... :zawstydzona/y: Bardzo się teraz przydadzą...
 
sergee ja ci wysyłam porcję specjalną~~~~~~~~~~~~~~~~~~
gosiane oj szybko ci zleci, zobaczysz. Mi najszybciej leciały te 4 pierwsze miesiące bo spałam i wymiotowałam na przemian, teraz juz trochę wolniej. Ale to dobrze bo zdąże się przyzwyczaić do myśli o porodzie
 
wisienka ja sie na razie dobrze czuje ale ciagnie mi sie bo mialam plamienia i od czw leze i tak do 10 marca, mam nadzieje ze na tym sie zakonczy :-) ale za to pogrzebie sobie w internecie w dzieciecych rzeczach to pozniej bede obeznana :cool2:
 
dziękuję każdej z osobna :-D

no dobra-jedyny plus-dostałam standardowo zastrzyk z immunoglobiną-gdyż mamy z mężem niezgodność krwi-a w polsce bym nie dostała-chyba że prywatnie 200-300zł, tylko nie wiem czy są normalnie dostępne już w aptece..ale to jedyny plus-choć bolało jak cholera;) bo domięśniowo...

paulina - słońce - bo zastrzyk dostaje się tylko jak dziecko ma plusik a ty minusik i w Polsce się dostaje kilka godzin po porodzie bezpłatnie - nic nie płacisz - nie wiem skąd masz takie info :szok: A skoro synek miał minus to konfliktu między wami nie było więc nie było potrzeby :tak: U mnie obie dziewczyny plusowe więc dwa razy mnie w dupę kuli :-p

ewula - ja rocznik 86 :-)


My z Karolą niedawno wróciłyśmy z zakupów - odebrałyśmy kasę za matę - niestety nie mieli na wymianę więc zaraz zamówię o stówę taniej na allegro :-p
 
Wiecie co, mi dziś tak jakoś dziwnie się robi, tak jakby niedobrze, ale to chyba mi się wydaje, sama nie wiem czyżbym już przeżywała? Jeszcze tydzień i myślę że się okaże
 
reklama
Dzień dobry! Jestem pierwsza?? Może to dlatego, że mój Maciuś dziś o 5 wstał. Co się porobiło....

Wczoraj miałam senny dzień i jakoś nie miałam siły czytać. Doczytałam tylko Wasze rozważania o Marcepanku i niestety czuję podobnie jak Wy :-( Chciałabym, żeby Marcepanek dała znać co u niej....Oby nie zniknęła tak jak nasza Pysia..........

No i jeszcze coś o Made mi mignęło....Biedulka - z takim początkiem ciąży jeszcze się nie spotkałam wśród znajomych....Mamuś jak będziesz się z nią kontaktować to przekaż jej buziaki ode mnie!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry