reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MUSIA- JA NIESTETY NIE POJDE Z dOMISIEM BO U NAS OD RANA PADA DESZCZ ZE ŚNIEGIEM wuec lipa ze spaceru...
a u Dominika w grupie na 25 dzieci bylo dziś 7.....reszta chora...
przyjemnego spacerku :)
 
Witajcie kochane staraczki. Jak wczoraj zniknełam to potrwało do dzisiaj. Teraz relaksuję sie przy BB a u was cichutko uuu. Sle chłopackie fluidki i zycze miłego dnia , oczywiście będe zaglądaĆ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam!
Co nowego słychać? Jak mija Wam dzień?
ja dziś odebrałam wyniki i mam stwierdzoną hiperprolaktynemia czynnościowa, cholerna prolaktyna, wystarczy trochę stresu i już się podnosi do góry:angry:

Mama- co nowego w Pniu? Kiedy będziesz testować?
Kocurek- tempka widze, że się utrzymuje, no to super:-)Trzymasz nas w takiej niepewności;-)
Aelreda- trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.
Naga-mam nadzieje, że wszystkie Twoje plany ułożą się tak jak będziesz chciała. Śliczna fotka...
migus- gratuluje!! :-)
Wisieńka-witaj, ja nie łapię bo chce dziewuszkę ;-)
Hej pysia, musia, edyta, jos...:-)

Czytałam blog o Laurze, wstrząsający, ile siły i walki życia ma w sobie ta mała dziewczynka...
 
Ostatnia edycja:
mama ładnie u Ciebie :-) :-) :-) Oby tak dalej !! Jestem dobrej myśli :tak:

musia nie chcę testować .... jakoś mi to nie leży :dry: poczekam sobie do piątku spokojnie :sorry2:

wisienka a ja chętnie bo chcę chłopczyka znowu :) :) :) :) :) :)

kala o kurde... ale da się to jakoś kontrolować lekami, nie????


Zaraz spadam do domku bo już raczej mam dość :).....



duszku powodzenia! :))))
 
Ostatnia edycja:
cześć kobitki rzadko do was zaglądam , bo brak czasu . chciałam nadrbić co tam ciekawego u was , ale zwątpiłam bo wy gaduły jesteście .. :-D.. jeżeli ktoraś zobaczyła upragnione 2 krechy to super i gratuluję ... . u mnie dziś jest 16dc ,, staranka ostro , śluz super jak nigdy normalnie wodospad :-D , sama się dziwie ....
 
Kocurku- tak, można i dwa cykle w plecy w związku z tym...no trudno. Ciesze się, że mimo tego występuje owulacja :-) Wiem też o przypadkach, że dziewczyny mająca wysoką prolaktynę zachodziły w ciąże...więc nadzieja jest :-)
 
Kala ty nie wybrzydzaj łap jak mówie:-D
Kocurku ja miałam przeczucia co do synka i bardzo się ciesze. Chociaz jak juz przeszłam przez te całe problemy ze staraniem i się udało to było mi wszystko jedno byle było i zdrowe. A kiedy ty testujesz bo tempka u ciebie oki
 
witam. witam.
jak dawno mnie tu nie było:(
L-4 się skończyło i czasu brak na wszystko.
zjadłabym cały świat!!!
najlepiej miód z ogórkiem kiszonym...
mama - piękne suwaczki:) i trzymam kciuki.
wszystkie dziewczyny mocno ściskam:)
 
reklama
Dzięki kalamandra, brzuch mnie z nerwów ściska tak jakbym miała jakąś nadzieje, a znając moje wyjątkowe szczęście skończy się tak jak zwykle...czyli nijak...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry