reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i wiedziałam, ze mnie - humanistę na ziemię sprowadzi )))))))))) ech te ścisłe rozumowanie, jakże ono Ścisłe! :-D
 
reklama
no własnie być tu mądrym i pisz wiersze :)
a ze dziwna to ja jeszcze o tym nie slyszałam KOCURKU :-)
MIAŁŁŁ :-)
 
hej wieczornie :)

wpadlam tylko powiedziec, ze zalicyzlismy 2 godzinny spacerek
przeszlam sie najpeirw do sephory a pozniej do innej sieci marionnaud z pudrem od meza... no i...
musze przyznac bez bicia ze dzisiaj musze przeprosic meza :) przeprosiny mu sie naleza!
nie dosc ze robi niepsodzinaki-prezenty to... obydwie panie potwierdzily ze odcien jest jak najbardziej ok
z tylko 4 istniejacych w tej gamie dalyby wlasnie ten :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no nic puder zachwouje i juz nigdy nic wiecej mezowi nie mowie jak kupi kosmetyk ...
 
made jestem wielką humanistką, tytuł mojej magisterki - "Egzystencjalny motyw autentyczności istnienia w utworach sf Raya Bradbury'ego"

I co...??? :-)
 
cześc babki :)
ja dzis jestemm bez zycia... zdrzemnelam sie z Alą w południe, ale dalej zamulona chodze... jakis taki dzis dzien do d...py chyba...
Myśle o Was i poczytuje od czasu do czasu, ale nie często pisze bo jakos tak weny i chęci na cokolwiek brak... czuje sie zmeczona na maksa, ale fluidki Wam oczywiscie wysyłam bo jeszcze moge :) wraz z pozytywnymi wibrajcami :*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dobra dziewczynki ... wystarczy o mnie bo w megalomanię znowu popadnę :-p

Może Wy jakies ciekawostki ujawnicie???? :-D
 
reklama
ta.... ciekawostki.... teraz, jak nas załatwiła tym egzystencjalizmem :eek: łeee... ja to chyba na dzisiaj skończę :-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry