reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MLODAM - dzieki,staram sie nie myslec,ale jak wciąż czuje tą lewą strone to mi "przypomina" ze moze cis sie szykuje........

pewnie,ze torbiele czesto sie wchlaniają,mi w szpitalu powiedzieli ,ze on nie byl przyczyną straty...
 
no to myśli bankowo będą wracać, ale się nie nakręcaj, ehh po burzy zawsze zaświeci słonko i tego się trzymajmy. ja miałam w tym roku 3 tragedie i starczy mi na długo.!!

nie odpisałaś wcześniej, albo nie zauwazyłam co to za psiak :-) i od kiedy macie i jaki to:-)
 
MLODAM- tak,u Ciebie juz starczy tych strat....
a moj psiak to taki wielkosci kota,mam ją juz ponad 7 lat-to suczka i ma na imię Nesta:)
wstawialam kiedyś jej fotke..
 
mama tak mi przykro :-( ale nie martw sie kochana i nie zalamuj sie. Widze tutaj po postach ze jestes w trakcie staran bardzo ale to bardzo zycze pozytywnego testu trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& napewno bedzie dobrze zarowno u ciebie jak i u mnie i u innych staraczek :-)
ja sie toszke martwie bo od kiedy zaczelam brac ta luteine na tego torbiela kuje mnie czesciej w brzuszku i nie wiem co to moze oznaczac ... no nic czekam na okres i na kolejna wizyte u ginekologa moze teraz bedzie dobrze .
 
MADA- dzieki...no starania byly teraz czekam na efekty i oczywiście licze na cud...
a Ty skoro czujesz cis po tej lutce to &&&&&&&&&&&&& zeby byl to dobry znak!!i mam nadzieje,ze wizyta u gine bedzie owocna w wiadomości!
 
Witajcie kochane!!!
Przepraszam, że mnie tak długo nie było- nawalił mi internet i w sumie długo się to ciągnęło...
MLODA- obiecany mail już czeka w Twojej skrzynce. Czy ja dobrze widzę, że masz robić usg? Czy to oznacza, że uśmiechnęło sie do Ciebie szczęście???
MAMA kochana...bardzo mi przykro...
 
mama ale ze mnie jakaś gapa... przecie ja tego psiaka widziałam na własne oczy... gdzie moja pamięć??? amnezja totalna... ale olśnienie przyszło...
hahahahahahah- no tak faktycznie :):):))ale jajka:)) [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c008.gif
[/FONT]

KYRA- cześc kochana,dziekuje............
myslalam o Tobie i mialam nadzieje,ze cos z netem a nie....
dobrze,ze jesteś ,jak tam dzidzia sie ma [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry