reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej :) spóżnia mi sie okres a brzuch mnie właśnie pobolewa jak na okres w ogóle mam piersi powiększone i sutki ciemniejsze głowa mnie boli i spać mi sie chceczasami mnie coś kuje w brzuchu koło pępka czy jest możliwe że zaszłam w ciąże? ostatnio okres miałam 6 lipca a później 31 lipca i trwa przez 4 dni 10 sierpnia doszło do stosunku... czy będę mamą w maju 2011r? ?:))

Pozdrowionka i powodzenia :*

Aniu, my nie jesteśmy lekarzami, jedynie co mogę zaproponować to wykonaj test lub idź na Betę :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :) spóżnia mi sie okres a brzuch mnie właśnie pobolewa jak na okres w ogóle mam piersi powiększone i sutki ciemniejsze głowa mnie boli i spać mi sie chceczasami mnie coś kuje w brzuchu koło pępka czy jest możliwe że zaszłam w ciąże? ostatnio okres miałam 6 lipca a później 31 lipca i trwa przez 4 dni 10 sierpnia doszło do stosunku... czy będę mamą w maju 2011r? ?:))

Pozdrowionka i powodzenia :*

zrób test z moczu- jeśli już masz po terminie @ to o dowolnej porze. a jak nie to badanie krwi betaHCG, które w 100% pokaże czy jesteś w ciąży, czy nie :-) nam tak trudno określić, bo nie piszesz kiedy mogłaś mieć owulację, albo który dzień cyklu masz z ilu ;-) trzymam kciuci i zyczę, byś została majową mamą 2011 :-D
 
Ania1991 - a kiedy miałaś mieć okres? Może zamiast gdybać ;) po prostu zrobisz test?

Monia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. :D
 
Ostatnia edycja:
witam was
wpadam na chwileczkę z pozdrowieniami dla was!! :>
u mnie po malutku do przodu..
Filip już do przedszkola poszedł..:) zadowolony jest i my też! a ja szukam pracy.
starania odłożone na przyszły rok.

3majcie sie ciepło girls!
 
no to musisz byc dumna że Filipek już w przedszkolu trzymamy &&&&&&& za przełożone staranka. może wtedy będzie odpowiedni czas na udany cykl

ewelinka mi się też już nic nie chce. na szczęście rybka mi z wczoraj została, więc tylko obrać ziemniaki i będzie dobre. do tego może zrobię surówkę z kiszonej kapuchy, bo gotować mi się jej nie chce
 
Robiłam test 3 razy i wyszedł negatywnie owulacje miałam 11 :)) okres miałam dostać wczoraj ale go nie ma
 
reklama
Bunia, ja to chyba warzywka duszone zrobię...do tego kawałek piersi z indyka i będzie cacy :-)


Ania, powtórz test z porannego moczu lub idź na betę - będziesz miała 100% pewność...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry