reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ostatnio pisałam, że kupiłam wiosenne butki dla dzieciaków, w końcu udało mi sie zrobić jakieś foteczki, przepraszam, że na zdjęciu sa lekko przybrudzone ale jak poczuliśmy wiosnę to już w nich chodzili a mamuśka zapomniała wytrzeć i teraz zobaczyłam dopiero.

DSC08226.jpg
DSC08228.jpgDSC08230.jpg
 

Załączniki

  • DSC08226.jpg
    DSC08226.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC08228.jpg
    DSC08228.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC08230.jpg
    DSC08230.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Ale cudne baleriny;)

a to buty moim dzieci;)
Adidaski Fabianka juz troche znoszone bo juz troche w nich chodzi;)

Marice kupilam ostatnio trampeczki
I mlody ma jeszcze takie tempeczki lacoste tyle ze mniejsze niz na zdjeciu;)
 

Załączniki

  • lacoste-buty-dzieciece-darton-bp-spc.jpg
    lacoste-buty-dzieciece-darton-bp-spc.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCF1137.jpg
    DSCF1137.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 36
  • DSCF1141.jpg
    DSCF1141.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Ja kupilam Emilce półbuty w smyku i kaloszki z myszką miki. Przymierzałam jej też nike takie jak Fabianka ale od razu wolała że nie i nie chciała nawet po sklepie się przejść. Jeszcze planuję zakup trampek w ccc, wypatrzylam takie ponad kostkę za 34zl.

Nie mam zdjecia butów ale mam zdjęcie na którym je mniej więcej widać. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wiem, że temat był już poruszany, ale ciężko mi te posty odnaleźć, Żabcia, z tego co pamiętam Maciejek ma Adidasy Dragon, jak to wychodzi rozmiarowo, Kuba ma stópkę coś ok 13,2cm, nie wiem ile zapasu brać, czy te sportowe butki dziecięce też trzeba brać większe, jak dla dorosłych?
 
Ostatnia edycja:
Do góry