reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytanie czysto teoretyczne

Rudaa94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
9 086
Witajcie. Wraz z mezem stwierdzilismy ze pOra starac sie o rodzenstwo dla naszej corki. Uzywam tych kalendarzy typu flo ale w jednym co innego w drugim co innego :p Srednia z okresu ostatnich 3 miesiecy to cykl 29-30 dni, OM 7.12.19, stosunek 24/25, 25/26.12. (18-20dc)Nie rozgarniam tych widelek na owu itp. Tak z ciekawosci czy sa tu jakies szanse ? ;) pierwsza cora byla "wpadka" prawie 8 lat temu :p
 
reklama
Rozwiązanie
Ja czytając rozne historie z testami przed @ zrobilam dzis w sumie o tak o "moze tez jestem wyjatkiem od reguly" ale negatyw. (Babeczka ktora czekala ze mna na otwarcie apteki tez kupowala test- chyba taki okres na niespodzianki) jeszcze brakuje zeby cora mi sie dowiedziala ze sie staramy, tak sie spieszylam ze torby nie zamknelam i wszystkie zapasowe testy na wierzchu - pleciuga niemilosierna, zaraz wszyscy by wiedzieli. Coz. Bedziemy sie starac w przyszlym miesiacu (tak juz mi małż zapowiedział) wiec poki co walczymy z przeziebieniem. Jakby mi sie @ nie pokazala w trakcie weekendu to bede wtedy myslec, bo mam wizyte u ortopedy na zastrzyki. Zycze Wam tym czasem szczesliwego nowego roku obfitego w same dobe wiadomości i pozytywne...
reklama
Wystarczy że policzysz którego dnia masz owulacje.. I tego dnia albo 2 3 dni wcześniej się starać... No chyba że jesteście religijni i seks raz na miesiąc to najlepiej kupić testy na owulacje.
 
przepraszam że się tak wtrące...wytrwali jesteście w staraniach...cykle mam ostatnio 29,30. owu według testów miałam 14.12...w Wigilię zabolał mnie brzuch jak na @ i po paru godz przeszlo...wvzoraj tesy biel biel...czekam z niecierpliwością żeby małpa nie przyszla...plecy dziś mnie bolą straszne
Ja staralam sie caly miesiac i sie udalo :d
Screenshot_20191227-153739_My%20Calendar.jpeg
 
przepraszam że się tak wtrące...wytrwali jesteście w staraniach...cykle mam ostatnio 29,30. owu według testów miałam 14.12...w Wigilię zabolał mnie brzuch jak na @ i po paru godz przeszlo...wvzoraj tesy biel biel...czekam z niecierpliwością żeby małpa nie przyszla...plecy dziś mnie bolą straszneZobacz załącznik 1061339
Trzymam kciuki aby i u mnie i u Ciebie @ sie nie pojawila :) u mnie @ raz jest po 27 a raz po 32.... bynajmniej tak bylo jak bylam w pracy. Teraz w domu siedze to sie okaze :) w wigilie myslalam ze mam ovu to sie poprzytulalismy dwa wieczory pod rzad a dzis mi jajnik zaczal jajnik jak przy ovu znow ciagnac na wieczor. I wez tu zrozum organizm....
 
przepraszam że się tak wtrące...wytrwali jesteście w staraniach...cykle mam ostatnio 29,30. owu według testów miałam 14.12...w Wigilię zabolał mnie brzuch jak na @ i po paru godz przeszlo...wvzoraj tesy biel biel...czekam z niecierpliwością żeby małpa nie przyszla...plecy dziś mnie bolą straszneZobacz załącznik 1061339
U mnie na drugim kalendarzu tak to wyglada a na flo inaczej zupelnie.... 🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20191227-232216_Get Baby.jpg
    Screenshot_20191227-232216_Get Baby.jpg
    125,2 KB · Wyświetleń: 45
Mi testy owu wcale nie pomogły w czasie, gdy się staraliśmy. Odpuściłam. Po jakimś czasie bez nich a opierając się na apce Clue (używam jej kilka lat do monitorowania cyklu) celowalam zgodnie z jej wyliczeniami. Udało się w 2 cyklu staran.
 
I dzis mnie boli brzuch temperatura spadła to pewnie przyjdzie ta wredna małpa.czemu się znów nie udało?co znów jest nie tak? dziewczyny może wy podpowiecie...niby ok współżycie przed owu w i po
Screenshot_20191229-234307_My%20Calendar.jpeg
 
reklama
Ja czytając rozne historie z testami przed @ zrobilam dzis w sumie o tak o "moze tez jestem wyjatkiem od reguly" ale negatyw. (Babeczka ktora czekala ze mna na otwarcie apteki tez kupowala test- chyba taki okres na niespodzianki) jeszcze brakuje zeby cora mi sie dowiedziala ze sie staramy, tak sie spieszylam ze torby nie zamknelam i wszystkie zapasowe testy na wierzchu - pleciuga niemilosierna, zaraz wszyscy by wiedzieli. Coz. Bedziemy sie starac w przyszlym miesiacu (tak juz mi małż zapowiedział) wiec poki co walczymy z przeziebieniem. Jakby mi sie @ nie pokazala w trakcie weekendu to bede wtedy myslec, bo mam wizyte u ortopedy na zastrzyki. Zycze Wam tym czasem szczesliwego nowego roku obfitego w same dobe wiadomości i pozytywne testy ciazowe :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry