reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Puste jajo plodowe z usg 6 tc z om 8tc

Dołączył(a)
27 Październik 2023
Postów
5
Dziewczyny, ostatnia miesiaczke mialam 21 sierpnia( cykle nieregularne, po ok 33-34dni) . Dwa tygodnie temu 2 pazdziernika bylam potwierdzic ciaze, na usg byl widoczny tylko malutki pecherzyk ciazowy. Dzis bylam na wizycie, niestety lekarz nie daje szans tej ciazy. Z wielkosci pecherzyka ciazowego 6tc- 15mm( lekarz stwierdzil ze widzi taka kropeczke-byc moze to zarodek, ale powinno byc juz widac cos wiecej) .z miesiaczki wychodzi 8tc( zostałam poinformowana o mozliwym przesunieciu owulacji). Lekarz Powiedzial zeby przyjsc za tydzien, bo chce miec czyste sumienie. No i jak dalej bez zmian to zabieg i szpital. Jednak kazal sie nie nastawiac bo marnie to dziwi. Mialyscie podobne sytuacje. Wstawiam zdjecie usg z dzis:( mam same czarne mysli
 

Załączniki

  • IMG_3620.jpeg
    IMG_3620.jpeg
    174,4 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Generalnie jeśli nawet to 6 tc to powinno być już ciałko żółte. Jeśli 8 tc to jest to puste jajo płodowe, przykro mi :(
 
Tak naprawdę jeśli nie wiesz, kiedy była owulacja, to wszystko jest możliwe.
Mając 34dniowy cykl już z "automatu" wiek ciąży z OM powinien być o tydzień mniejszy (bo wyliczenie z OM opierają się na tym, że cykl trwa 28 dni, a do zapłodnienia dochodzi w 14dc).

A nie masz jakiegoś prywatnego gabinetu obok siebie z dobrym USG? Jakby się udało, to bym na piątek próbowała załatwić wizytę.
 
Niestety. Bardzo Ci współczuję. Moja pierwsza ciaza to też puste jajo . Strasznie to przeżyłam. Skończyło się zabiegiem w grudniu 2023 a w sierpniu 2024 zaszłam w kolejna ciaze i jest wszystko ok . Niestety takie rzeczy się zdarzają. Glowa do gory. Przynajmniej wiesz ze możesz zajsc . Jak coś to pisz do mnie :) Rozumiem Cię co czujesz
 
Niestety. Bardzo Ci współczuję. Moja pierwsza ciaza to też puste jajo . Strasznie to przeżyłam. Skończyło się zabiegiem w grudniu 2023 a w sierpniu 2024 zaszłam w kolejna ciaze i jest wszystko ok . Niestety takie rzeczy się zdarzają. Glowa do gory. Przynajmniej wiesz ze możesz zajsc . Jak coś to pisz do mnie :) Rozumiem Cię co czujesz
Dodam jeszcze że ja też nie chciałam lekow na poronienie tylko poczekać i chyba od diagnozy minęło niecałe 2 tyg I zaczęłam plamic, bolesne skurcze . O 5 rano poronilam . Potem do szpitala pojechałam a że nie oczyściło się wszystko to było łyżeczkowanie. Pp łyżeczkowaniu plamiłam i krwawiłam jeszcze 2 tyg
 
Do góry