reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Valkyrie jeżeli masz problemy którymi chcesz się z nami podzielić to pisz :tak: każda z nas jest tak samo tutaj ważna... przynajmniej takie jest moje zdanie... niestety w sytuacji która znalazła miejsce nie jesteśmy w stanie nic już zmienić, dlatego też musimy prowadzić dalsze życie, wiadome że w smutku (przynajmniej przez jakiś czas), ale musimy...
 
reklama
Valky nie o to mi chodzi moja droga tylko nie zawsze nasze posty są anonimowe niestety a to nie jest wiadomość publiczna

a swoją droga to pisz co sie dzieje u ciebie bo zycie musi toczyć sie dalej pomimo wszystko ;(
 
tak jak Wam pisałam dziewczyny... to tak naprawdę nic takiego... mąż ma dziś egzamin, mam stresa i chciałam tylko napisać żebyście kciuki trzymały po 12.00... echhh...

idę zaraz po mojego niunia do przedszkola...
 
Mówisz i masz trzymamy kciuki za mężusia :tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Losiczko aż się zarumieniłam :zawstydzona/y:;-) My Ciebie też kochamy :-D:-):tak:

edit.:
Valkyrie ło Jezusie :szok: no to kciuki trzymam mocno mocno :tak: daj znać jak mu poszło, jak już będzie po ;-)
 
reklama
Do góry