reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
witam dziewczyny...
brak mi słów... a wczoraj myślałam nawet o nej... matko... musisz być silna kochana dla pozostałych dzieciaczków!!!
łączę się w bólu i płaczę razem z Tobą kochana!!!
dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe...

więcej chyba nie napiszę, bo ja w zasadzie najmłodsza jestem forumowiczka wśród Was i jakoś tak czuję, że mi nie wypada...
 
Paula pożyjemy zobaczymy Martusia ...... "narodowe dobro" dla staraczek

Wszystkie śliczne ciężaróweczki "narodowe dobro" dla całego świata

Po tych mych dwóch hasłach nie musicie krzyczeć Ada na prezydenta za uczciwa jestem na tę funkcję :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
wybaczcie dziewczyny... muszę chyba uciec dziś... chciałam popisać trochę z Wami, ale chyba nie dam rady... miałam opowiedzieć o swoich problemach, ale one są teraz niczym... już raz przeżyłam taką tragednię na forum, jedno z bliźniąt naszej wspólnej przyjaciółki forumowej zmarło po porodzie (składałysmy się nawet na wiązankę przez internet), nie spodziewałam się że znów natrafię na matkę, która jest wystawiona na takie cierpienia...
 
reklama
Do góry