reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ja drugi dzien z wedlinkami :) teraz wedze :-p Smierdzi wszedzie jak cholera alemco tam wazny smak :tak::-)
 
reklama
dziama - ja do samego wieczora moczyłam cielsko na działce. Ogórki mam działkowe, ale na słoiki szkoda i idą do chleba albo prosto do buzi ;) .... za to robie kompoty śliwkowe na okres karmienia piersią ;) ... musze jeszcze narobić z jabłek :)
 
witajcie

Ewirut - GRATULACJE!!!!! Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku!!!!!!!!!!

A my dzisiaj byliśmy w Belfaście w W5 - W5 - Interactive Discovery Centre - Belfast Northern Ireland - dzieciaki zadowolone, nie chciały wychodzić stamtąd. Tylko troszkę daleko od nas, ale - daliśmy radę - za tydzień będziemy mieli gorszą przeprawę.

Na g wkleiłam dwie fotki.
 
Ostatnia edycja:
A co tu dzisiaj taka cisza?? My to dziś w ruchu od rana byliśmy, ale reszta to nie wiem co ma na swoje usprawiedliwienie :confused2: M dziś urodziny ma, ale w pracy na noc :-( Także częściowo jutro będziemy oblewać, a częściowo (czyt. we dwoje;-)) w niedziele :-) Chociaż On o tym nie wie :-)
 
Dziń dobry :-) Moja Bianka już się na dobre poprzestawiała :-(

Liluu a co za egzamin??

U nas dzis pochmurno... A grilla chcielismy zrobić ...

Miłego dnia :-)
 
Hejka :) ja dzisiaj bo wczoraj cały dzień aktywny i nie było czasu na kompa :) zaszalałam na maxa i mam 14 sloiikó korniszonów 11 kiszonych i szesc w musztardzie jeszcze mam w planie po kilka słoiczków w curry i pieprzu ziołowym :) kto to będzie jadł o mamo:cool2: ale spodobało mi sie to juz przy dżemikach truskawkowych włozyłam 6 słoiczków bo stwierdziłam ze po co nam więcej i gdzie tam do zimy a u Nas już 4 zostały męzuś to naleśników pochłania :0) niemniej z ogórami przesadziłam.

Chrzesnicę mam od wczoraj do niedzieli nadziwić sie nie mogę jaka to już pannica szooooooooook

dzis w nocy mi się bliżniaki śniły byłam z szpitalu opiekowałam sie nimi tuliłam - 2 chłopaków byli moich znajomych muszę ich uświadomić heheheh :)



Lori- kompociki tez fajna sprawa :) ja nie robię bo nie pijamy - my głównie wode i tonik hektolitrami pijemy no i colę niestety też ;/ wprawdzie w mniejszych ilościach ale jednak. Ja nie mam swoich ogórków kupowałam.
Katrina- czasem można sie poświęcić na jakaś przeprawę ważne że dzieci mega zadowolone ...lecę zdj oblukać...
Lilu- co za egzamin masz kochana??? naumiana juz?
Ewriut- no to super że tak się czujecie czekamy na relację no i w końcu foto Bartusia
Rozia- a jak tam wasze postępy Basenowe??
 
reklama
Do góry