reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przydatne e-booki

reklama
reklama
a ja już gdzieś o tym pisałam ale odświeżam tutaj bo teraz temat jest bardziej na czasie - gorąco polecam dziewczyny do przeczytania teraz, zanim zaczną się ewentualne problemy z karmieniem którąś z tych 2 książek (a najlepiej obie :))
Piersią Spoko | Okrzesik Malwina, Okrzesik Janusz → Księgarnia Gandalf
Warto karmić piersią - Magdalena Nehring-Gugulska - ksiazkiedukacyjne.pl - internetowa księgarnia edukacyjna
dużo niby o karmieniu w gazetkach dla mam - ale wg mnie niekompletnie i też nie zawsze do konca kompetentnie...(zresztą to można powiedzieć o wielu tych poradach - że nie są sprawdzae, np napisali że jak matka wraca po macierzyńskim to pracodawca nie może jej zwolnić - a nie może tylko jak wraca na niecały etat a z całym etatem jest luka - no ale to taka dygresja nie na temat :))
 
Do góry