reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przekrwione oczy u 11tyg. Malucha

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witam. Mam pytanie. Mam 11tygodniowego smyka, chyba jest troche podziebiony bo kupki zaczely sie zielone, ma lekki kaszelek i to w sumie tyle, ale dzisiaj zauwazylam ze ma bialka oczu troche przekrwione i od dqoch dni wieczorami staje sie bardzo marudny. W czoraj np. Byl tak marudny ze poszedl spac o 18.30 (zawsze chodzi miedzy 19.30 a 20.00) i spal do 4.30 rano [emoji33]
Macie jakies porady??

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A roznie te zeby wychodza. Moga mu juz isc.
A wczesniej nie mi takich oczek? Kanaliki ma drozne? Nie trze raczkami po buzi jak taki marudny?
 
Trze oczka jak jest zmeczony. To jak da mu sie smoczka to zasypia i to jest oznaka ze jest zmeczony. Wlasnie dzisiaj zobaczylam te oczka, wczeaniej nie mial. On po urodzeniu mial jakiegos wirusa w iczkach bo mu bardzo ropialy, lekarz dal nam masc i problem zniknol. Kanaliki ma drozne bo jak placze to lzy leca

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry