reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

witajcie:-)

mam na imię Marta 22 lata i to moja pierwsza ciąża termin na 7.05. dzidzia planowana i udało się nam za pierwszym razem, jesteśmy baaardzo szczęśliwi:-D:-D
 
reklama
witam,
Jestem mamą 2,5 letniego Kubusia i żoną od prawie 10 lat. Mieszkamy na warszawskim zoliborzu. Przebywam na wychowawczym. Zawsze marzylismy o dwójce, no i jest:). 7 tydzień:)
 
Ostatnia edycja:
witam :)
tu Magda mam 29lat jestem mama 9 latka i w koncu przyszedl czas na 2 :)
mieszkamy w Londynie i tu troche inaczej podchodza do tematow ciazy :dry: dopiero wszystko tu rusza do 3 miesiac!
dokladnie z poczatkiem 2 trymestru dostane ksiazke 1 listopada mamy nasze 1 jak bardzo oczekiwane usg
na dzien dzisiejszy wiem tyle,ze 23 maja urodzi sie nasz 2 skarb :-):-)
 
Witam Was wszystkie:)Jestem Marta i jestem w 10 tygodniu z naszym pierwszym maleństwem:) bardzo się cieszę,że tak szybko się udało,tym bardziej że leczę się na niedoczynność tarczycy i trochę trwało unormowanie hormonów:) ale teraz nareszcie przestałam się tym przejmować:))
 
reklama
Do góry