reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

reklama
Wypadałoby się przedstawić :)
Do dzisiaj myślałam, że będę rodziła na początku czerwca, a tu psikus - USG wykazało datę na 31 maja. Choć osobiście mam przeczucie, że będzie to szybciej. Mamusia z 21 maja, Tatuś z 24 maja to i dziecko zapewne zechce nam zrobić prezent i pojawi się pomiędzy tymi datami. W dodatku na 100% będę miała cesarskie cięcie, więc z datą porodu różnie bywa w tym przypadku. Z tego co się orientowałam często jest planowana na konkretny dzień. Płeć póki co nie jest znana. Jedna babcia bardziej chce wnuczkę, druga wnuka.. a mnie to naprawdę obojętne, najważniejsze żeby było zdrowe. Choć czuję, że może być dziewczynka.. nie wiem skąd, po prostu.

O sobie kilka słów. Na imię mam Magda, w maju kończę 24 lata i nie ukrywam, że dziecko było zupełnie nieplanowane i wiadomość o nim wywołała morze łez, strachu i obaw. Chciałam najpierw skończyć magisterkę i trochę się uniezależnić. Ale jak wiadomo życie nie daje nam czego chcemy, a to co ma dla Nas. Ojcem dziecka jest wspaniały mężczyzna, w którym mam wsparcie i zawsze mogę na niego liczyć. On też płakał - ale ze szczęścia. W dodatku rodzina i jego i moja bardzo mnie wspiera. Także oswajam się z myślą, że zostanę Mamą.

Na dzień dzisiejszy jestem w 23 tygodniu ciąży, którą przechodzę dość spokojnie - poza początkowymi mdłościami, nie ma żadnych innych dolegliwości. Odpukać :) Także cieszę się, że trafiłam na to forum bo wiele rzeczy można się dowiedzieć. Wiele rzeczy skonfrontować z innymi Mamusiami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe Rodzicielki ;)
 
reklama
To i ja się przedstawię :)
Nazywam się Ada, i za parę dni kończę 21 lat, termin porodu 30 maja. To moja pierwsza ciąża po części nie planowana.. Ale po oswojeniu z sytuacja wszyscy są szczęśliwi i czekają na "wyjście" maluszka :). Dopiero wczoraj poznałam płeć swojego bobaska, i jest to córeczka z czego ogromnie się cieszę!
Do połowy ciąży schudłam 5 kg, mimo że wymioty były dość rzadkie.. Plamiłam i leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży.
Czułam się okropnie, 2 kroki i parę minut odpoczynku bo nie szło dalej iść ;/.
Obecnie jestem w 27 tc, wróciłam do swojej wagi z przed ciąży tzn przytyłam 5 kg :), i czuje się świetnie. Mała Oliwka również, obecnie waży 940 g :-)..
Ściskam mocno wszystkie mamusie!
 
Do góry