reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Annxx i Iwonko witam Was i Wasze Maluszki serdecznie w Naszym gronie :happy:... piszcie czesto i gesto ;-)
 
reklama
Dziękuję wszystkim za przywitanie. Miło jest być w waszym gronie. Moja córcia ur. 28.12.1999 a synek 11.10.2006. Natalka miała wagę 3890 a Kubuś 3440, więc był mniejszy. Pozdrawiam. Mam nadzieję że będzie nam się dobrze rozmawiało. Pozdrawiam.:-)
 
Witam.
Jestem alguna, mój synuś Kuba urodzony 7.10.2006, waga 4kg.
Znalazłam to forum wczoraj, mama nadzieję że się tu rozgoszczę. Ciesze się, że jest wątek dla mam dzieici październikowych:-)
 
reklama
Witam!

Jestem mamą dwoch wspaniałych październikowych chłopcow Bartosza :-) (wz.49cm. waga 2160g) i Mateusza :-) :-) (wz.47cm waga 1720g) Przyszli na świat 30.10.2007r. miesiac przed terminem porodu. Liczę na miłe przyjęcie i owocną wymianę poglądow.
 
Do góry