reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o radę, infekcja dziecka

Dziś już lepiej. Syrop bardzo pomógł, córka mogła spokojnie spać w nocy. Dziś jest lepiej, kontynuujemy antybiotyk po prostu, jeszcze na noc damy syrop i oby było lepiej.
 
reklama
Tak na marginesie: moja ma przy kazdym przeziebieniu zapalenie krtani. Nie mieszksmy w Polsce i o zadnych sterydach nie bylo mowy poza urlopem w Polsce, gdzie lekarka zrobila jej inhalacje ze stetydem praktycznie mnie nie pytając. Nawilzac powietrze, inhalacje z soli fizj. i obserwowac, lepiej mieć zimniej w domu, jak mowisz, ale ja bym nie podawala sterydow.
mój syn jak miał zapalenie krtani to kaszlał od 15 do 19 dosłownie bez przerwy. Żadne syropy nie pomagały. Dopiero steryd spowodował, że mógł na chwilę przestać i wreszcie zasnąć. Nie zalecalam sterydu, tylko wizytę u lekarza. Na własną rękę nie podaje leków, tylko z zalecenia. I takie właśnie było, by zrobić inchalacje nebudem, czyli właśnie sterydem. Tyle, że o zwiększonej dawce, niż normalnie zapisuje się dzieciom. Mała nie przynosiła efektu. I podkreślam, że wszystko z ZALECENIA LEKARZA
 
Do góry