reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Witam,

Bardzo, bardzo sie cieszę, że wygraliśmy dla Ani! Niech Jej przyniesie to trochę uśmiechu ;)
Deklarowałam i ja swoją pomoc i wysłanie paczuszki z pieluszkami i kosmetykami, ale po przeczytaniu postów - poczekam, aż Maluszek się urodzi i będzie wiadomo, co konkretnie potrzeba. Wtedy na pewno się odezwę ;). No i nie będę miejsca zawalać Ani w domku.

Czekam na wieści co u Ani i Maluszka;)
 
reklama
ja wysłałam Ani kilka rzeczy, ale nie wiem czy dotarły
podzieliłam się z nią tym co miałam bo sama dostałam to od dziewczyn tu z forum ktore rowniez bardzo mi pomogły bo moja sytuacje tez jest nieciekawa, sama wychowuje Majcię, jej ojciec nas zostawił jak byłam w ciąży równiez zglosiłam się tu z prośbą o pomoc i bardzo mi dziewczyny pomogły. Mogłam chociaz tak odwdzieczyc sie za tą pomoc
Wysłałam Ani ok 10 bodziaków, dresiki, pajace, czapeczki, paczkę podkładow poporodowych , butelkę i wkładki laktacyjne.
Nie wiem tylko czy dotarło to do Ani ale mam nadzieję ze tak.
:-)
pieluszek niestety nie mam juz tych najmniejszych ale mam jeszcze ok20 rozm3 moze się przydadzą?

i mam jeszcze pytanie, moze to nie jest odpowiednie miejsce ale nie chce zasmiecac, moze macie jakies wieksze ubranka ? pozniej jak moja Majka by wyrosła przekazałabym wszystko Ani?
 
Ostatnia edycja:
przepraszam dziewczyny ale przez ostanie dni mam kolorowy zawrót głowy:)
Ania miała w piątek wizytę i wszystko dobrze jest, mała jest bardo ruchliwa, powtórnie robiła tylko krzywą cukrową ale wyniki dopiero będą, nie robiła teraz usg a ja przed następną wizytą powiem jej aby przypilnowała tego i aby zrobili jej przepływy ( Franiowamamo - dziękuję za podpowiedź ).
teraz chcą z mamą pomalować pokój gdzie będzie spała Ania i malutka, na jaki kolor nie wiem bo nie zapytałam ale zrobię to :)
 
Super, że Aniula rusza do przodu:) Takie małe zmiany na pewno dobrze jej robią:) Tylko niech tam za bardzo pędzlem nie macha, bo się przepracuje, a na tym etapie ciąży może jej to zaszkodzić.
 
reklama
Do góry