reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
HHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA :D

wielka mobilizacja działa cuda :D

POLUSIA a co u Ani słychać? są jakieś nowe wieści? i czy Ania wie o konkursie i wygranej?
 
ja mam teraz dosc powazne klopoty z mieszkaniem i nie moge byc na biezaco ale ciesze sie ze dziewczyny zdzialaysmy wszystkie swoj cel. fakt ze brak mi glosowania bo codziennie klikalam i teraz jakos pusto bez tego. Jednak jestemy wielkie wszystkie:)
Pozdrawiam:D
 
kochane pomoc dla Ani to w tym momencie buty na zimę z wysokim podbiciem muszą być, potrzebujemy pampersy dla malucha te new borny i czekamy na poród :) potem ruszamy znowu z kopyta z pomocą :) myślę też aby przed świetami Bożebo narodzenia zrobić fajną paczkę taką świąteczną :)
Ania wie o naszym konkursie i wie o prawdopodobnej wygranej i powiedziała że chciałaby się z kimś podzielić kto też jest w potrzebie:) powiedziałam że to jest dla Niej a jak będzie miała więcej tak jak teraz robi z nadmiarem ubranek - przekazuję je dla osoby która tego potrzebuję.
 
reklama
Polusia a organizatorzy poinfrumuja ciebie o wynikach?
kurcze dzis 5 jestem az cekawa jaki jest ostateczny wynik konkursu. jak moge prosic wyslij mi priva. nie mam mozliwosci szukac po watkach was niestety sytuacja mi sie pogorszyla o tyle ze kredytu nie dostane na kupno mieskzania i nei amm gdzie mieszkac. do piatku musze wyprowadzic sie od mamy co dalej nie wiem.. takze napisz mi o wyniku na pw bo w tel patrze na forum.
 
Do góry