reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

hej dziewczyny, ja od kilku dni juz codzinnie głosuje i trzymam kciuki za zwyciestwo:)
zasnawiam sie jeszcze czy jest moze jakies konto zeby Ani pieniazki przekazac?? czy przekazujecie tylko pomoc rzeczową?
 
reklama
dziewczyny ktoś robi nam wielkie świństwo, Ani przybywa głosów w zaskakująco szybkim tempie . czy ktoś ma jakieś podejrzenia, kurde walczyłam wczoraj o ten sam sposób z gościem a teraz sami robimy to samo:( napiszę maila w tej sprawie że ktoś nas wrabia :( w czarnych barwach to widzę :(
 
witam dziewczyny, głosuję codziennie :) słuchajcie o co chodzi z tym gościem ??? co odświeżam strone pudełka przybywa mu sporo głosów !!! jak to jest możliwe ???
 
właśnie nam zabrało głosów :( ktoś nas spamuję tzn kilka dużo a później zabiera nam głosy ale to samo ma wiślak i ta dziewczyna na 4 miejscu
 
Masakra. nie wierze w to co widze! mam nadzieje ze jeszcze nam sie uda. do 24 niedaleko ale w takim tempie na pewno przegramy.
 
No nie! To czyste oszustwo. Temu gościowi przybywa (o ile dobrze policzyłam) co 7 sekund 1 głos. Mam nadzieję, że organizatorzy go zdyskwalifikują :(
 
reklama
kurcze ale stres Proponuje żeby dziewczyny które są w ciązy nie patrzyły Ja gdybym była to z tego stresu bym urodziła !!! wysyłam linka gdzie mogę
 
Do góry