reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

reklama
no właśnie nie wiem, bo było na ulotce napisane tak, jak podałam wyżej...
sama jestem ciekawa :tak:

w intermarche natomiast są pampersy po 37,99zł, 5 rodzajów od 40-74 szt.

jutro sprawdzę te promocje, to napiszę po ile jest sztuk w 4 i 4+
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o te pampki w kartonach to w gazetce są podane 3, a w 4 jest coś koło 160, tak mi mignęło w sklepie....
Za to dady biedronkowe są w promocji - 28 zł ale do tego są gratis puzle drewniane. tylko że Jaś miał kiedyś wysypkę po dadach, tzn nie wiem czy dokładnie po nich bo to był okres kiedy notorycznie się zmagaliśmy z obsypanym tyłkiem....więc nie wiem czy zaryzykować, hmmm.....w sumie mi się podobały jakościowo więc może się skuszę..
 
my teraz w dzień nosimy majtki z rossmanna bo lepiej leżą na tym ruchliwym tyłku a do spania pampy ale kiedyś używaliśmy dade więc teraz jak promocja to chyba się skusze...
a chusteczki babydream jak dla nie za suche - dada lepsze
 
reklama
Do góry