reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

fakt że drozsze lepsze ale mając na uwadze jak nasze dzieci szybko rosną to szkoda kupowac takie drogie rzeczy ja tam nigdy drogich nie kupowalam. U mnie jest firma TOP BABY i zdarza mi sie kupowac bezposrednio u producenta więc też są tansze
 
reklama
Wiki - a nie wiesz czy te z biedronki beda na dlugi rekaw czy na krotki?? Ja tez ostatnio kupilam i bardzo fajne sa, przyjemne i nie rozciagaly sie, i sobie jeszcze przelozylam i wzielam czerwone i rozowe zamiast jednych bialych:-D;-) I tak porozwalane byly;-) I teraz tez kupie napewno.

Tez uwazam ze nie warto drogich kupowac, raz kupilam Coccodrillo i co prawda sa swietne i przepiekne ale juz mala z nich wyrasta i teraz mi ich szkoda:-D.
Na lato tylko kupie lepsze troche bo wtedy to bedzie wiecej szlo
 
aneta ja tez sie zraziłam do biedronkowskich a te drozsze z h&m tez ponad 20 zl kosztowały i nosi je juz jakis czas z 4 miesiace napewno :tak:Też wole wydac raz na jakis czas ale sie nie denerwowa ze ma dekolt po kolana i cos tam musze sama doszywac, wszywac itp:dry::baffled:
 
Ewelia mają być z krótkim rękawkiem;-)
Natalia to przez 4 miesiące Piotruś nie wyrusł z nich:szok:
 
Natalia 4 miesiace:szok:ekonomiczne dziecko nie ma co:-Dpewnie sporo wieksze kupilas:sorry2:
Ewelia ja tez mam coccodrillo, kupe kasy dalam, ladne ale nie uzywalam za wiele bo jakies waskie i rece w rekawki ciezko wlozyc:baffled:mam obecnie z kilku firm:tak: na bazarku kiedys kupilam i sie rozciagnely:wściekła/y:z krotkim rekawem kupilam paczke 3 szt w mathercare i nawet sa ok, chociaz w auchanie za 3.99 wzielam na probe 1 pare i sa rewelacyjne!!!:blink:wiec to roznie bywa:dry:
 
Karolki ja kiedyś kupiłam też w Realu po 3,99 i rewelacyjne wtedy kupiłqm chyba z 10 par z rożnymi rozmiarami ale teraz juz z części wyrosła a reszta ma długi rękawek:sorry2:
 
Aneta - my mamy w 90% body z tesco i jestem strasznie zadowolona. Mam ich chyba 3 x 7 (siedmiopaki kupiłam) tych większych i 2 x 3 mniejszych. Najlepsze jakie mam. Mam też body z h&m i one sie rozciągnęły. Mam ze smyka Coccodrillo i te skolei były takie jakieś nieelastyczne :baffled:. O piżamce z tej firmy to wolę nie mówić. Była rewelacyjna, ale po trzecim praniu już nie wyglądął jak piżamka :wściekła/y:.
 
Z tego wynika że trzeba próbować.Ja się kilka razy zraziłam i napewno szybko tych tanich nie kupię,ale kto wie może kiedyś się skuszę.
 
Ja ostatnio zakupilam bodziaki w 3 packu w carrefourze-Disneya-rewelacja-sliczne,kolorowe,mieciutkie.Wiekszosc bodziakow kupuje jednak na allegro i w ciuchlandzie-same firmowki po 2-3 zl sztuka i starczaja na dlugo:tak:
 
reklama
Do góry