reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron

Ania20719

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2019
Postów
515
Witam.Bylam na badaniu progesteronu i wynik mam taki..
Wynik w surowicy 7,5 ng/ml
Kobiety miesiączkujące:
Faza folikularna: 0,0 - 0,3 ng/ml
Faza lutealna: 1,2 - 15,9 ng/ml
Kobiety po menopauzie: 0,0 - 0,2 ng/ml
Kobiety w ciąży:
Pierwszy trymestr: 2,8 - 147,3 ng/ml
Drugi trymestr: 22,5 - 95,3 ng/ml
Trzeci trymestr: 27,9 - 242,5 ng/ml
 
reklama
reklama
Dziwne uczucie w brzuchu to równie dobrze mogą być wrzody, refluks, nadżerka, zatrucie pokarmowe itp.
Jeśli beta Ci nie wychodzi to ginekolog nic więcej Ci nie powie. Tracisz swój czas i jego.
Sam stosunek seksualny nie wystarczy żeby być w ciąży. Musi dojść do wytrysku w kobiecie w dniach płodnych, musi dojść do zagnieżdżenia, wtedy właśnie dopiero pokazuje beta- hormon odpowiedzialny za ciążę. Jeśli jej nie ma to ciąży nie ma. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to ciąża rozwija się. Jeśli beta spada, ciąża się nie utrzymała. Po pozytywnej becie kolejny krok to wizyta u ginekologa, potwierdzająca ciążę. A około 6 tygodnia widać już bijące serduszko.
Wiec jak widzisz wiele czynników wpływających na ciąże. Samo to że chcesz nie wystarczy .
Zastanawiające bardzo jest to że tak bardzo chcesz być, nie mając żadnych podstaw do tego by tak sądzić. Czyżbyś już komuś powiedziała że jesteś w ciąży i nie wiesz jak się z tego wyplątać ? Czy Twoje problemy są spowodowane czymś zupełnie innym?
Odpowiedz szczerze, bo z tego co idzie zaobserwować, a niestety takie wrażenie też i ja odnoszę, dlaczego nic do Ciebie nie dociera ?
Od kilku miesięcy wszyscy cierpliwie i już mniej cierpliwie tłumaczą Ci że w ciąży nie jesteś. Nie masz ku temu żadnych podstaw.

No wiem że beta wyszła ujemna ale naprawdę mam dziwne uczucie w brzuchu..Dlatego chce pójść do giną niech wszystko dobrze zobaczy
 
Dziwne uczucie w brzuchu to równie dobrze mogą być wrzody, refluks, nadżerka, zatrucie pokarmowe itp.
Jeśli beta Ci nie wychodzi to ginekolog nic więcej Ci nie powie. Tracisz swój czas i jego.
Sam stosunek seksualny nie wystarczy żeby być w ciąży. Musi dojść do wytrysku w kobiecie w dniach płodnych, musi dojść do zagnieżdżenia, wtedy właśnie dopiero pokazuje beta- hormon odpowiedzialny za ciążę. Jeśli jej nie ma to ciąży nie ma. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to ciąża rozwija się. Jeśli beta spada, ciąża się nie utrzymała. Po pozytywnej becie kolejny krok to wizyta u ginekologa, potwierdzająca ciążę. A około 6 tygodnia widać już bijące serduszko.
Wiec jak widzisz wiele czynników wpływających na ciąże. Samo to że chcesz nie wystarczy .
Zastanawiające bardzo jest to że tak bardzo chcesz być, nie mając żadnych podstaw do tego by tak sądzić. Czyżbyś już komuś powiedziała że jesteś w ciąży i nie wiesz jak się z tego wyplątać ? Czy Twoje problemy są spowodowane czymś zupełnie innym?
Odpowiedz szczerze, bo z tego co idzie zaobserwować, a niestety takie wrażenie też i ja odnoszę, dlaczego nic do Ciebie nie dociera ?
Od kilku miesięcy wszyscy cierpliwie i już mniej cierpliwie tłumaczą Ci że w ciąży nie jesteś. Nie masz ku temu żadnych podstaw.


Nie powiedziałam nikomu ze jestem w ciąży.. Ale myślę czy radiolog u którego byłam nie zwabil mnie na szybko..bo byłam ostatnia jego pacjentka..
 
reklama
Do góry