reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty firmy LOVI - macie, polecacie, co sądzicie??

ja również mogę polecić laktator Lovi Prolactis:) zgadzam się z wszystkimi opiniami mam, jest cichy, latwy w montażu i bezbolesny:)
Smoczka tylko tej firmy córa chce ssać:p
 
reklama
Dokładnie smoki LOVI są super. Mam małą kolekcję, bo babcie koniecznie chciały nauczyć Młodziaka, ale dopiero LOVI i trochę słodkiej herbatki i zalapał;)
Smoki są mieciutkie ale wytrzymałe, Mati je gryzie ząbkami i nic się nie dzieje. A seria RETRO jest super dizajnerska:)
 
Polecam zdecydowanie laktator Lovi Prolactis uzytkuje go od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim z bezbolesnego i szybkiego odciągania ale to nie jego jedyne plusy. Posiada regulacje siły ssania jest dwufazowy. Do zestawu dołączono laktator reczny co tez jest fajnym dodatkiem. Mi bardzo przydaje sie równiez wbudowany zegar, bo nie musze patrzeć na zegarek o której zaczełam odciągac pokarm. Jest zasilany i na baterie i na prąd wiec można podczas odciągania w razie konieczności przemieścić sie po mieszkaniu.
 
Ja korzystam z laktatora lovi prolactis i jestem bardzo zadowolona, wczesniej mialam innej firmy i niestety odciaganie bylo uciazliwe - bolesne i glosne. ten jest delikatny, fajnie masuje piers w pierwszej fazie - przygotowuje ja do odciagania i pobudza do produkcji. super wykonany sprzet, butelka nie matowieje mimo wielokrotnego wygotowywania:) fajnie ze dziala na prad i na baterie a do tego daje sie przerobic na reczny. wymarzona sprawa na wyjazdach. do tego zapakowany w poreczna torbe. jedyne czego mi brakuje to smoczka do butelki aby od razu mozna bylo podac sciagniete mleczko :)
 
Generalnie rzecz biorąc opinie na temat produktów tej firmy czy to w wątku czy na innych forach,są raczej pozytywne więc myślę,że warto zastanowić się nad kupnem czy to smoczka czy laktatora,warto szukać ciekawych promocji w sklepach internetowych.
 
Obecnie używam a właściwie mój synek Smoczków uspokajaczy Lovi Butelek i szczotki do nich oraz wkładek laktacyjnych. Firma ta stała sie ostatnio moja ulubiona firmą a zaczeło sie od laktatora. Produkty te sa bardzo przemyslane i na prawde w doskonaly sposób spełniaja swoje funkcje do tego sa bardzo ladnie i porządnie wykonane. Smoczki uspokajacze mają bardzo dużo szta graficznych i każdy jest śliczny az cieżko wybrać. Butelki sa wytrzymale i wygodne w trzyamniiu. Szczotka dociera w każdy zakamarek i ma końcówke do myia butelek dzieki czemu nie mamy kilku różnych szczotek każda o innym przeznaczeniu. Polecam ta firme
 
Posiadam obecnie sporo rzeczy z tej firmy część dostałam a później jako sprawdzone produkty kupowaliśmy następne... w szczególności chodzi o smoczki dynamiczne. W paczkach ze szpitala miałam dwa smoczki AVENT i LOVI i choć początkowo ten pierwszy małemu bardziej pasował to nosiliśmy zawsze oba i w którymś momencie przerzucił się tylko na Lovi. Obecnie mieli te z serii marine i powiem, że doskonale wzorem pasowały do wypadu nad morze. Są trwałe i wygodne dzięki zatyczce która jest w komplecie. Mam też fajną szczotkę do butelek ale jeszcze mało z niej korzystam bo króluje u nas pierś i laktatora używamy sporadycznie a co za tym idzie i butelek.
 
Wkładki które mogę polecić z czystym sumieniem. Są odpowiednio duże i dobrze wyprofilowane. Dzięki żelowemu wkładowi są bardzo chłonne. Wytrzymują całą noc i nic się z nimi nie dzieje- nie rozrywają się jak niektóre produkty innych firm. Są bardzo delikatne i miłe w dotyku, nie podrażniają obolałych brodawek. Opakowanie foliowe każdej sztuki jest higieniczne, a karton całości kolorowy- zachęca do zakupu. Mocny klej sprawia, że nie przesuwają się podczas użytkowania. Dodatkowym plusem jest to, że nie są widoczne przy cienkiej, bawełnianej bieliźnie.
 
reklama
Ja polecam laktator lovi prolactis. Dla mnie idealne w nim było odciąganie ręczne (przy elektrycznym odczuwałam ból) ale ręcznie super sobie radził, w krótkim czasie udało mi się odciągnąć sporo mleka (a kiedyś miałam ręczny avent i on tak ładnie nie ciągnął ;-)) . Elektryczny za to jest cichy i bardzo fajnie wyciąga płaskie brodawki
 
Do góry