reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zajściem w ciążę

Dołączył(a)
30 Marzec 2020
Postów
5
Cześć 👋
Od roku z kawałkiem współżyjemy bez zabezpieczenia. Dalej cisza ... 😔 byłam u lekarza moje wyniki są ok. Lekarz powiedział ze jeszcze trzeba trochę poczekać jeżeli nie uda się zajść w ciąże to wtedy trzeba będzie działać. A ja już mam czarne myśli że nie jest nam dane zostać rodzicami. Staram się o tym nie myśleć ale czasami przychodzi kryzysowa chwila taka jak teraz. Czy możecie mi coś poradzić? Jakie badania powinnam/powinnismy zrobić? Jak to było u Was?
 
reklama
Ja mam PCOS. Niestety nie pociesze bo starania trwały 4 lata i skończyły się In Vitro. Naczytałam się wszystkich dobrych rad,suplementy,diety,aktywność fizyczna,zioła itd.itp. często też słyszę o odpuszczaniu sobie...i to też przechodziliśmy,przez ostatnie 9 miesięcy po decyzji o In Vitro,odłożyliśmy wszystko i odpuściliśmy kompletnie temat. Zajęliśmy się sobą,praca,remontem domu. Współżyli smy dość często i tak wiedziałam że nic z tego nie będzie więc nawet testów nie robiłam gdy okres się spóźniał.... Nie zawsze oczyszczenie głowy coś da... Życzę bardziej pozytywnej histori ☺️
Bywa różnie, my już też byliśmy zdecydowani na in vitro. Lekarz też zalecał bo stwierdził że szkoda czasu. Nam się udało naturalnie w ostatniej próbie przed tak jak pisałam , ale in vitro dobrze ze jest i pomaga. Wam się udało po in vitro?
 
reklama
Do góry