reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z kupkami u 11 miesiecznego szkraba:-(

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witajcie mam problem odnosnie kupek
od jakiegos czasu moja mała robi kupki ok 4-5 razy dziennie
ale jest problem sa zielone , swieca sie , wodniste , i pachna " kwasem"
byałm u pediatry powiedział ze to normalne ale to nie jest normalne
martwie sie
nieraz w kupkach sa takie (niewiem jak to napisac) grudki -rozumiem ze to jedzonko
moja mała jest alergikiem -ma skaze białkową od 4 miesiac zycia
dostaje mleczko bebilon pepti dla alergików
obiadki bobowity albo gerbera ( robionych przezemnie nie chce jesc pluje i zaraz "wymiotuje nimi " )
oczywiscie deserki
wszystko bez dodatku mleka

martwia mnie te wodniste ,zielone kupki :-(
nie pamietam juz kiedy miała kupke koloru musztardowego oj jak dawno temu :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
gluten po mału zaczełam wprowadzac w 5-6 miesiac wiec nie powinien teraz dostaje tylko 1 dziennie kaszke manna i kawałek bułki (ale bułe to tak 1 na 2-3 dni a i tak wiecej rozrzuci niz zje hehe
 
gluten wychodzi po jakims czasie, właśnie po paru miesiącach podobno... wydaje mi się, ze tak własnie sie objawia, ale nie chce namieszać... poczytaj. na forum eksperckim w żywieniu jest sporo na temat glutenu.
 
Witam moja 2 letnia corka takze robi od dluzszego czsu ciemnozielone kupki, przeanalizowalam diete i do tej pory nie wiem od czego tak ma ,martwie sie poniewaz zielone kupki sa objawem ze cos jest nie w porzadku z brzuszkiem ale mala nie narzeka na bol wiec poki co nadal obserwuje
 
Jeżeli ma stwierdzoną skazę białkową, to uważaj na słoiczki Raczej Bobovita. Gerber częściej dodaje, a to masło, a to serwatkę, więc dokładnie czytaj składy słoiczków.i zawsze można zrobić badanie kału.
Po drugie upomnieć się o skierowanie lub zrobić na własny koszt (niestety :( ) badanie serologiczne miana przeciwciał przeciw transglutaminazie tkankowej (tTGA – przeciwciała w klasie IgA) ce****ą się bardzo dużą czułością (ponad 90%)
Ale najpierw prześledź dokładnie diete,
 
Ostatnia edycja:
Witam...tak zielone kupki są zazwyczaj objawem alergii ale u mojego dziecka pojawiły sie przy ząbkowaniu i zniknęły jak ząbki wyszły,tzn przed wyżnięciem każdego ząbka przez ok 2 tyg było kilka dziennie zielonych kupek.
 
reklama
Do góry