reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prawdopodobieństwo ciazy po pigułkach anty

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Moje drogie mam pytanie bo oszaleje, czy któraś z was spotkała sie z taka sytuacja jak u mnie, lub tez slyszala od znajomej na ile to moze byc efekt odstawienia antykoncepcji a na ile ciazy. 9 kwietnia skonczylam brac pierwsze opakowanie tabletek (lesiplus) i na tym stanęłam nie kontynuując, dostalam krwawienia z odstawienia, ale nie dostalam jeszcze normalnej miesiączki, do czego dążę od 28 kwietnia zaobserwowałam wiekszy apetyt i wieksze zmęczenie u siebie, pozniej lekko pobolewal mnie podbrzusze po prawej stronie, az doszlo do tego ze przez dwa dni mialam bardzo mocne bóle podbrzusza( myslalam najzwyczajniej w swiecie ze zbliża sie miesiączka)pozniej to ustało do dzisiaj czasem mnie złapie kłucie ale delikatne nie jest to jakos mocno odczuwalne, a przed tabletkami mialam bardzo mocne bóle podbrzusza przed okresem o bardzo bolesne i obfite okresy,piersi nie bola mnie tak jak wczesniej tylko jakos tak dziwnie same sutki, jak ich dotykam to czuje takie mrowienie i tez czasem bola mniej czasem bardziej, zmęczenie dokucza mi strasznie, wstaje o 8 pozniej ide spac okolo 12-13 spie do godziny 16-17 wstaje i dalej czuje zmęczenie,dochodzą do tego nudności z rana i czasem w ciagu dnia,wrażliwość na zapachy No i częściej chodze do toalety zwlaszcza wieczorami. Temperatura od ponad tygodnia utrzymuje sie na poziomie 37 stopni i nigdy nie schodzi niżej zazwyczaj to jest miedzy 37 stopni a 37,6 ciagle czuje zimno zwlaszcza wieczorami trzęsę sie jak nie wiem co, 10 maja robilam z rana test nie jestem pewna czy jest to blad kreska czy moze fabryczna, nie mam jakichs wahań nastroju co jest dziwne bo przed okresem zawsze szalałam a teraz czuje jakis spokoj mimo iż nie jest trudno wyprowadzić mnie z rownowagi, dzisiaj z rana robilam kolejny test ale wyszedl negatywny mimo to doczytałam sie ze trzeba miec duzy poziom hormonu we krwi zeby cokolwiek pokazał Dlatego w piatek mam zamiar powtórzyć jeszcze raz test z clearblue do wczesnej ciazy.Nie bylo to planowane i dlatego teraz chodze poddenerwowana bo niby czuje sie naprawde inaczej i czuje sie jak w pierwszej ciazy (gdzie zreszta poronilam) ale z drugiej wydaje mi sie to logicznie niemożliwe, jest jakas możliwość ze to nie to, mogłabym sie czyms sugerować zeby sie uspokoic ? Napomknę ze mam jeszcze problemy z prolaktyna aczkolwiek jestem dosc młoda bo 20 lat, wiec nie wiem jak mam sie zachowac i co o tym wszystkim myslec a oszaleje do piatku
A jeszcze dodam ze cykle przed braniem tabletek mialam bardzo regularne
Dołączam zdjecie testu
Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • B4E65442-9E38-4CBD-9251-06F06F44464D.jpeg
    B4E65442-9E38-4CBD-9251-06F06F44464D.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 289
reklama
reklama
Do góry