reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca fizyczna w ciazy i brak zwolnienia.

Bylam u tej samej ginekolog prywatnie i jej powiedzialam jak wyglada sytuacja z ta praca, lecz ona twierdzi ze pracodawca musi dostosowac warunki pracy dla ciezarnej. Ale ja wiem ze bylabym tylko problemem w tym sklepie i po co mam szefowa na kolejne koszty narazac raz chodzac na zwolnienie potem do pracy i znowu na zwolnienie...od maja caly ten sklep wystawiamy na podworko, trzeba wynosic skrzynki po 25kg ja tam nic nie bede mogla robic i na nic sie nie przydam....Na szczescie mam duzy wybor ginekologow, oby sie znalazl ktos normalny..
 
reklama
Jak piszą dziewczyny , szukaj innego ginekologa . Ja miałam podobną sytuację do Ciebie i od początku ciąży byłam na zwolnieniu ,lekarka nie robiła absolutnie żadnych problemów jeśli chodzi o wystawienie zwolnienia .
 
Jak piszą dziewczyny , szukaj innego ginekologa . Ja miałam podobną sytuację do Ciebie i od początku ciąży byłam na zwolnieniu ,lekarka nie robiła absolutnie żadnych problemów jeśli chodzi o wystawienie zwolnienia .
A powiedz jak Twoja ciaza przebiegala?
 
Mi tez l4dac nie chcieli a tez fizyczna prace mialam.
Bylam u 3 lekarzy w lux medzie bo pakiet mam i kazdy potraktowal mnie jak rozkapryszoną gowniare ktorej sie nie chce pracowac..
Poszlam w koncu prywatnie i cale szczescie bo szyjka zaczela mi sie szybko skracac a gdybym dalej pracowala to nie wiem jak by sie to skonczylo..
 
Do góry