reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny (?) test po poronieniu.

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej.
Na początku maja straciłam straciłam ciąże (między 7-9 tc).
27.05 Beta wyniosła już 38,5 (dość szybko spadała).
Dzisiaj tj. 30 czerwca kupiłam test facelle z rossman i z popołudniowego moczu zrobiłam test.
Wyszedł cień .... (bynajmniej ja widzę) aleeee.... robiąc rano test taki za 1 zł z Allegro (także czułość 10) wyszedł już całkowicie biały.

Zastanawiam się, czy testy facelle mogą tak wychodzić.
Czy możliwe aby Beta przez miesiąc nie spadła ...?
SzcErze to jakoś nie specjalnie się nastawiam ze się ,,udało,, Zobacz załącznik 992377Zobacz załącznik 992318
Chyba jestem ciekawa Waszych opinii.
Czekam na termin @ który wypada na 4 lipiec.

Pamietam ze w poprzedniej ciąży ten test mi wyszedł, a te z Allegro już nie. [emoji848]

Dzięki za podzielone się Waszym zdaniem.
IMG_0274.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0260.JPG
    IMG_0260.JPG
    288,9 KB · Wyświetleń: 4 713
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Super gratuluje:) ja brałam acard jeszcze przed ciąża, więc śmiało już możesz zacząć brać :)

Hej, no wlasnie nie chce sama na własną brankę brać. Nie wiem dlaczego mam zacząć brać w momencie kiedy będzie już serduszko… Jedni biorą już w czasie starań a inni od któregoś momentu. A powiedz mi proszę, z jakiego powodu dostałaś ten a Acard? Też zapobiegawczo?jak długo brałaś?
Czekaj, czekaj bo ja jeszcze tej Bety nie mam, przyrostu i pierwszej wizyty u ginekologa:)))

PS. Jeżeli mogę cię podpytać, ty też poroniłaś prawda? Czy twoja druga ciąża po poronieniu byłam już prawidłowa…? Czy możesz napisać tutaj na Forum po jakim czasie udało ci się zajść w ciążę? Jeżeli kiedyś o tym pisałaś to przepraszam jeśli nie pamiętam. Cały czas się boję że to może za szybko ale na serio ...... No naprawdę nie sądziłam że za pierwszym razem się uda.
pisze jakby to było już potwierdzone a tymczasem czekam na to
Az sie chce napisac A NIE MOWILAM (po poronieniu czesto latwiej zajsc).
 
reklama
Az sie chce napisac A NIE MOWILAM (po poronieniu czesto latwiej zajsc).

Ale ja nadal w to nie wierzę… Przecież chodziłam co miesiąc na monitoring i płaciłam za zastrzyki na pękanie pęcherzyków. A tutaj? Po pierwszym okresie nagle czuję ból podbrzusza I pierwsza myśl Owulacja? Ogromne zdziwienie bo już nie pamiętam tego uczucia
 
Bo ciaza nawet niedonoszona czesto reguluje hormony ;).
Ale ja nadal w to nie wierzę… Przecież chodziłam co miesiąc na monitoring i płaciłam za zastrzyki na pękanie pęcherzyków. A tutaj? Po pierwszym okresie nagle czuję ból podbrzusza I pierwsza myśl Owulacja? Ogromne zdziwienie bo już nie pamiętam tego uczucia
 
No w sumie podobnie bo ja mam termin na początek marca prawdopodnie :) wszystko się okaże na wizycie 15 lipca bo mi się owu przesunęła :D będziesz miała dziś wyniki? :)

Tak, wieczorem :)
Mam tylko myśl, że jak Beta będzie Wyższa to może niedokońca zostałam Oczyszczona… Już wszystko do tej głowy mi przychodzi. Chociaż byłam na usg po poronieniu i było czysto
 
reklama
Czekaj, czekaj bo ja jeszcze tej Bety nie mam, przyrostu i pierwszej wizyty u ginekologa:)))

PS. Jeżeli mogę cię podpytać, ty też poroniłaś prawda? Czy twoja druga ciąża po poronieniu byłam już prawidłowa…? Czy możesz napisać tutaj na Forum po jakim czasie udało ci się zajść w ciążę? Jeżeli kiedyś o tym pisałaś to przepraszam jeśli nie pamiętam. Cały czas się boję że to może za szybko ale na serio ...... No naprawdę nie sądziłam że za pierwszym razem się uda.
pisze jakby to było już potwierdzone a tymczasem czekam na to
Pierwsza pozamaciczna po pół roku zdrowa ciąża druga poronienie brak starania przez rok kolejne poronienie 3 miesiace kolejna ciaza zdrowa
 
Do góry