reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy owulacyjne

misiaczek9191

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Luty 2023
Postów
22
Witam,
Wyszły mi pozytywne testy owulacyjne, i po stosunku podczas owulacji miałam delikatne różowe krwawienie, gdzie wcześniej nie miało to miejsca, czy to może świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka i czy jest możliwość ciąży?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Wyszły mi pozytywne testy owulacyjne, i po stosunku podczas owulacji miałam delikatne różowe krwawienie, gdzie wcześniej nie miało to miejsca, czy to może świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka i czy jest możliwość ciąży?
Pozdrawiam
Raczej po stosunku to za szybko na zagnieżdżenie zarodka ;) i za szybko na ciążę ;) krwawienie mogło być z otarcia podczas stosunku:)
 
Tylko, że stosunek był środę, a krwawienie wystąpiło w piątek,
Do zagnieżdżenia dochodzi około tydzień od owulacji więc w ta środę wypadał by tydzień. Stosunek był w tamtym tyg środę a piątek krwawienie więc to bardzo szybko. Zawsze możesz zrobić czuły test , ale według mnie to za szybko , ale każdy organizm jest inny ;)
 
Do zagnieżdżenia dochodzi około tydzień od owulacji więc w ta środę wypadał by tydzień. Stosunek był w tamtym tyg środę a piątek krwawienie więc to bardzo szybko. Zawsze możesz zrobić czuły test , ale według mnie to za szybko , ale każdy organizm jest inny ;)
Dziękuję, mądrego to warto posłuchać 🙂
 
Dziękuję, mądrego to warto posłuchać 🙂
Niektóre kobiety ponoć krwią podczas owulacji i ponoć to nic nadzwyczajnego. Według mnie najlepiej jak 2 marca zrobisz beta hcg z krwi wtedy wynik będzie wiarygodny, bo minie 14 dni☺️ a z tego co wiem testy owulacyjne wychodzą pozytywne i od 24-36 godzin wychodzi owulacja
 
Niektóre kobiety ponoć krwią podczas owulacji i ponoć to nic nadzwyczajnego. Według mnie najlepiej jak 2 marca zrobisz beta hcg z krwi wtedy wynik będzie wiarygodny, bo minie 14 dni☺️
Jeśli miesiączka nie przyjdzie, bo mam cichą nadzieję, że w końcu się uda spełnić największe marzenie 👶
 
reklama
Do góry