reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy sie

Kamila, 33 lata, Warszawa,
moja czwarta ciąża nie planowana, 2,5 roku temu poronienie w 7 tc.
Test pozytywny 13dpo, 25 dc.
Pół roku temu miałam operacje na wyrostek mam nadzieję ze to nie skomplikuje mi tej ciąży i będzie wszystko ok.
Moje testy
1486108171-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :) W lipcu kończę 30 lat, starania od czerwca 2015, w sierpniu 2015 puste jajo płodowe, szczęśliwy cykl również na clo.
Rozumiem :)

eMa87 jeśli ktoś ma problem z zajściem i w końcu mu się uda, to robi wiele testów żeby uwierzyć w swoje szczęście ;)
 
Magda, 27 lat ,Siedlce to moja 3 ciąża ( poprzednie dwie skończyły sie obumarciem ) , po łyżeczkowaniu musieliśmy odczekac pół roku ze starankami no i teraz udało się w pierwszym mozliwym cyklu zajść :)
test robiony dzień po spodziewanej miesiączce
fbaf5586b5ebe32amed.jpg
 
Ja tez ze slaska, jak madagos bardzo aktywni jestemy, jezdzimy na rowerach rozne dystanse po gorach ale nie tylko:) ( w 1 ciazy na rowerze jezdzilam do konca 6miesiaca) wybrzeze naszego morza przejechalismy w 10dni z namiotwm i 11miesiecznym dzieckiem:D niestety z dzieckiem nie zrobi sie juz 100km dziennie;) obecny na stanie 2,5latek jezdzi w przyczepce rowerowej i stawial juz pierwsze szusy na nartach. Wlasnie w piatek wyjezdzamy na narty do wloch:) takze madagos w razie pytan o podroze z dzieckiem i w ciazy,chetnie pomoge:D pierwszy wyjazd objazdowy samochodem na 2tygodnie pojechalismy jak milosz mial 4miesiace, tydzien na nartach, tydzien zwiedzania;)

Poprzednia ciaza zakonczona poronieniem w dzien matki, a teraz udalo sie w 1cs.
 
reklama
Alkihisa mam 28 lat.Po ślubie w sierpniu minie 5 lat.Mamy synka w lipcu skończy 4 latka.Druga ciąża trwała 10tyg i rozwinął się sam pęcherzyk do 8.04.2016r.Test robiony 6 dni po spodziewanej @ .
1486392384-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry